UDANE SPARINGI NASZYCH DRUŻYN

W rozegranym dziś sparingu piłkarze Łady pokonali Sokoła Sieniawa 5:2. Dobrze w meczach kontrolnych zaprezentowali się też przebywający na obozie w Mielniku nasi juniorzy.

Po raz pierwszy w trwającym okresie przygotowawczym mogliśmy dziś oglądać piłkarzy Łady rozgrywających sparing w Biłgoraju. Nasza drużyna pokonała Sokoła Sieniawa (3 miejsce w IV lidze podkarpackiej) aż 5:2. Na listę strzelców wpisali się: Grzegorz Mulawa, zawodnik testowany oraz trzykrotnie Jurij Perin.

Pożyteczne sparingi rozegrali dziś także przebywający na obozie w Mielniku juniorzy Łady. Grupa młodsza, której trenerem jest Bartłomiej Kowalik zremisowała z Orłem Bobola Siemiatycze 2:2 (bramki: Mateusz Koguc i Mateusz Dziurdza). Takim samym rezultatem zakończył się mecz kontrolny juniorów starszych trenowanych przez Krzysztofa Pardo, którzy walczyli z juniorami Victorii Parczew (bramki: Michał Maciocha, Michał Skubis). Nasi zawodnicy trenują dwa razy dziennie, by jak najlepiej przygotować się do rozgrywek ligowych.

Galeria zdjęć

Łada 1945 Biłgoraj

XI Memoriał Stanisława Wójcika

ŁADA CUP 2017

Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lub.

Magazyn ligowy

Sponsorzy

Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj wspierają

Dołącz do fundatorów klubu ŁADA 1945 Biłgoraj