SENIORZY W SZCZEBRZESZYNIE, MŁODZIEŻ W LUBLINIE

Przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Wszystkie nasze drużyny grają na wyjeździe. Sprawdź, jakie pojedynki czekają naszych zawodników.

Jako pierwsi na boisko wybiegną seniorzy Łady 1945 Biłgoraj. Podopieczni Ireneusza Zarczuka już jutro (sobota) wybierają się do Szczebrzeszyna, by rozegrać derbowy mecz z Roztoczem. Gospodarze, którzy do tej pory zgromadzili zaledwie 2 punkty i zajmują ostatnie miejsce na pewno nie odpuszczą. Czeka nas zatem ciekawe widowisko. Zapraszamy do Szczebrzeszyna. Początek meczu o godzinie 12:00.

W niedzielę zagrają juniorzy Łady. Obie ekipy tym razem rywalizować będą na wyjeździe z Sygnałem Lublin. To już ostatnie mecze tej rundy. Wierzymy, że nasze drużyny przywiozą ze stolicy województwa po komplecie punktów.

 

IV LIGA: Roztocze Szczebrzeszyn – ŁADA 1945 BIŁGORAJ (sobota, 04.11., g. 12:00)

JUNIOR STARSZY: Sygnał Lublin – ŁADA 1945 BIŁGORAJ (niedziela, 05.11., g. 11:00)

JUNIOR MŁODSZY: Sygnał Lublin – ŁADA 1945 BIŁGORAJ (niedziela, 05.11., g. 13:00)

Galeria zdjęć

Łada 1945 Biłgoraj

Łada 1945 Biłgoraj - Roztocze Szczebrzeszyn

Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj

Łada 1945 Biłgoraj - KS Hetman Zamość

Magazyn ligowy

Sponsorzy

Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj wspierają

Dołącz do fundatorów klubu ŁADA 1945 Biłgoraj