JUNIORSKIE LIGOWE GRANIE JUŻ SIĘ ZAKOŃCZYŁO

Drużyny młodzieżowe Łady 1945 Biłgoraj dobrnęły już do końca rozgrywek w rundzie jesiennej. W ramach ostatniej, 14. kolejki, młodzi piłkarze Łady grali na wyjeździe z Sygnałem Lublin.

Juniorzy starsi trenowani przez Krzysztofa Pardo niestety po raz kolejny musieli uznać wyższość rywala. Nasi zawodnicy ulegli swoim rówieśnikom z Lublina aż 0:5 i rundę jesienną zakończyli na ostatniej pozycji w tabeli.

Zupełnie inne nastroje panują w szeregach naszych juniorów młodszych. Piłkarze szkoleni przez Bartłomieja Kowalika co prawda bezbramkowo zremisowali z niżej notowanym Sygnałem Lublin, ale to wystarczyło, żeby nasz zespół zachował drugie miejsce w tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Biłgorajanie przez całą rundą szli łeb w łeb z Tomasovią, ale na ostatniej prostej tomaszowianie odskoczyli im na kilka punktów i to Tomasovia walczyć będzie w barażach o prawo gry w Lidze Centralnej.

Na podsumowania czas przyjdzie już wkrótce. Póki co, czekamy na ostatni w tej rundzie mecz IV-ligowych seniorów Łady, którzy w najbliższą niedzielę podejmować będą na własnym stadionie Tomasovię Tomaszów Lubelski.

Galeria zdjęć

Łada 1945 Biłgoraj

Łada 1945 Biłgoraj - Roztocze Szczebrzeszyn

Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj

Łada 1945 Biłgoraj - KS Hetman Zamość

Magazyn ligowy

Sponsorzy

Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj wspierają

Dołącz do fundatorów klubu ŁADA 1945 Biłgoraj