JUNIORZY ŁADY ZAGRAJĄ W TURNIEJU Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Narodowe święto odzyskania przez Polskę niepodległości juniorzy Łady 1945 Biłgoraj celebrować będą na sportowo. Nasi zawodnicy wezmą udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Mielcu.

Turniej z okazji święta odzyskania przez Polskę niepodległości organizuje klub piłkarski MKS Gryf Mielec. W zmaganiach weźmie udział sześć zespołów juniorów starszych z Polski i Słowacji: Łada 1945 Biłgoraj, Hetman Zamość (woj. lubelskie); KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (woj. świętokrzyskie), Gryf Mielec (woj. podkarpackie) oraz MŠK TESLA Stropkov i FK Svidník.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 listopada, a mecze rozgrywane będą na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mielcu. Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, po których najlepsi awansują do fazy finałowej.

Zespół Łady 1945 Biłgoraj, który poprowadzi trener Krzysztof Pardo tworzyć będą wyróżniający się zawodnicy z obu grup juniorskich prowadzonych przez nasz klub. Na tydzień po zakończeniu zmagań w lidze wojewódzkiej biłgorajscy młodzi piłkarze będą mieli okazję zweryfikować swoje umiejętności w sportowej walce z wymagającymi rywalami z Polski i zagranicy. Z pewnością będzie to dla nich jednocześnie znakomita przygoda i nowe wyzwanie, a być może także nawiązanie nowych przyjaźni. Udział w turnieju będzie dla wszystkich sportową formą uczczenia 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Udział naszej drużyny w turnieju jest możliwy dzięki sponsorom klubu. Przede wszystkim firmie PKS Biłgoraj Państwa Zofii i Andrzeja Wach oraz Piotra Szeligi – dyrektora PKS w Biłgoraju , za sprawą których juniorzy Łady 1945 Biłgoraj nieodpłatnie dotrą na miejsce komfortowym busem. Bardzo dziękujemy za okazaną kolejny raz pomoc!

Galeria zdjęć

Łada 1945 Biłgoraj

XI Memoriał Stanisława Wójcika

ŁADA CUP 2017

Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lub.

Magazyn ligowy

Sponsorzy

Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj wspierają

Dołącz do fundatorów klubu ŁADA 1945 Biłgoraj