BIZON ODPRAWIONY Z KWITKIEM

Waleczna, ofensywna i skuteczna – taka dziś była drużyna Łady 1945 Biłgoraj. Nasz zespół w pełni zasłużenie pokonał Bizona Jeleniec. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Od początku spotkania Łada prezentowała się lepiej od rywala, raz po raz konstruując akcje ofensywne. Po kilku nieudanych próbach (strzelali m.in. Dawid Konopka i Josue Silva) w 26 minucie Silva zdecydował się na indywidualny rajd, po którym zdobył gola.

W 39 minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Nawrocki, który wykorzystał dośrodkowanie Arkadiusza Czoka i strzałem głową podwyższył na 2:0.

Na początku drugiej połowy Łada mogła podwyższyć na 3:0. Josue Silva został faulowany w polu karnym, a potem sam podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze. Niestety oddał zbyt lekki i zbyt czytelny strzał, z którym poradził sobie bramkarz rywali.

Mimo licznych okazji do podwyższenia wyniku, nikomu z naszych zawodników nie udało się już trafić do siatki i mecz zakończył się rezultatem 2:0.

ŁADA 1945 BIŁGORAJ – BIZON JELENIEC 2:0 (2:0)

Skład: Łukasz Szawara – Dariusz Kuliński, Kamil Hanas, Bartłomiej Myszak, Jakub Kapuśniak, Dawid Czerw (Bartosz Raduj), Dawid Konopka, Paweł Nawrocki (Paweł Konopka), Josue Silva (Damian Kupiec), Arkadiusz Czok, Dominik Skubisz (Maksymilian Kubik).