POKONALI GÓRNIKA

W sobotę piłkarze Łady podejmowali na własnym stadionie rezerwy Górnika Łęczna. Mecz, rozgrywany przy deszczowej pogodzie, zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 74 minucie Greigy Adams Innocent.

Mecz miał dynamiczny przebieg i mógł się podobać zgromadzonej na biłgorajskim stadionie publiczności. Mimo licznych sytuacji bramkowych z obu stron na gola czekaliśmy aż do 74 minuty, kiedy to pięknym bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego popisał się Greigy Adams Innocent.

W sobotnim spotkaniu debiut w roli pierwszego trenera Łady zanotował Jarosław Czarniecki, który zastąpił na tym stanowisku Marcina Murę. Przed meczem piłkarze podziękowali ustępującemu trenerowi, prezentując się kibicom w specjalnie przygotowanych koszulkach.

ŁADA 1945 BIŁGORAJ – GÓRNIK II ŁĘCZNA 1:0 (0:0)
Skład: Anton Alfimov – Jakub Kapuśniak, Dariusz Kuliński, Dawid Konopka, Will Carvalho, Dawid Czerw, Josue da Silva, Paweł Nawrocki (Emmanuel Osilaja), Mariusz Szarlip (Paweł Konopka), Dominik Skubisz (Maksymilian Kubik), Greigy Adams Innocent.