Keeza Klasa Okręgowa, sezon 2021/2022, grupa zamojska

TERMINARZ

Kolejka 1 – 14-15 sierpnia

Włókniarz Frampol – Łada 1945 Biłgoraj 3-3

Bramki: Pyda (19′), Góra (55′), P. Myszak (72′) / Josue (75′, 90+2′), Will Carvalho (90+4′)

Włókniarz: Sawa – Dycha, P. Papierz (81 – J. Dyjach), D. Swatowski, Kawęcki, Góra, Pyda (68 – J. Papierz), R. Swatowski (88 – M. Zdunek), Myszak, B. Dyjach (63 – T. Zdunek), Jamroz

Łada: Szawara – Josue, Pawluk (73 – Czerw), P. Konopka (71 – Muzyka), Myszak, D. Konopka (53 – Kupiec), Szarlip (73 – Will Carvalho), Nawrocki, Kapuśniak, Goncharevich, Skubisz

Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów 0-2
Sparta Łabunie – Metalowiec Goraj 3-2
Pogoń 96 Łaszczówka – Tur Turobin
Olimpiakos Tarnogród – Błękitni Obsza 0-3
Andoria Mircze – Victoria Łukowa 1-1
Tanew Majdan Stary – Roztocze Szczebrzeszyn 5-0
Omega Stary Zamość – Granica Lubycza Królewska 2-0

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj – Granica Lubycza Królewska 4:1

Bramki: Josue Silva (5′), Will Carvalho (59′), Szarlip (77′), Skubisz (90+1′) / Czapla (79′)

Łada: Szawara – Josue Silva (90 – Żerebiec), Pawluk (63 – Czerw), P. Konopka (56 – Muzyka), Myszak (38 – Kupiec), Szarlip, Will Carvalho, Nawrocki, Kapuśniak, Goncharevich, Skubisz

Granica: Skiba – Łazar, Szuper (72 – Frąc), Czapla, J. Nazarowicz (61 – M. Nazarowicz), Kamiński (72 – Olenkiewicz), Stefanik (90 – Krawczyk), Surmacz, Bojarczuk, Joniec, Kulpa (90 – Chmielowiec)

Roztocze Szczebrzeszyn – Omega Stary Zamość 2:2
Tanew Majdan Stary – Victoria Łukowa 4:2
Błękitni Obsza – Andoria Mircze 2:0
Tur Turobin – Olimpiakos Tarnogród 2:2
Metalowiec Goraj – Pogoń 96 Łaszczówka 2:1
Korona Łaszczów – Sparta Łabunie 4:1
Włókniarz Frampol – Olimpia Miączyn 2:1

Kolejka 3 – 25 sierpnia

Olimpia Miączyn – Łada 1945 Biłgoraj 3:1

Bramki: Podgórski (4′), Hrysiak (33′), Łyp (61′) / Skubisz (71′)

Olimpia: Filipczuk – Kisiel, Hrysiak, B. Zieliński, Wiatrzyk (70 – Sawicki), Podgórski, Łyp, D. Muzyczka (72 – M. Zieliński), Nowak, Markiewicz (78 – Bosowski), Okoniewski (90 – K. Muzyczka)

Łada: Szawara – Czerw, Kupiec, Josue Silva (10 – Cleiton Soares), Pawluk, Muzyka (84 – Piech), Szarlip, Will Carvalho, Kapuśniak, Goncharevich, Skubisz

Sparta Łabunie – Włókniarz Frampol 3:1
Pogoń 96 Łaszczówka – Korona Łaszczów 0:0
Olimpiakos Tarnogród – Metalowiec Goraj 3:0
Andoria Mircze – Tur Turobin 4:1
Tanew Majdan Stary – Błękitni Obsza 0:0
Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa 7:2
Granica Lubycza Królewska – Roztocze Szczebrzeszyn 2:1

Kolejka 4 – 28-29 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj – Roztocze Szczebrzeszyn 1:1

Bramki: Skubisz (65′) / Misiarz (45′)

Łada: Szawara – Czerw, Kupiec, Pawluk, Muzyka (80 – Piech), P. Konopka (65 – Cleiton Soares), Szarlip, Will Carvalho, Kapuśniak, Goncharevich, Skubisz

Roztocze: Kwapisz – D. Kurzawa, Fiedor, Bajek, Brodaczewski, S. Kurzawa, Dziewa (70 – Wróbel), Dycha, Ligaj, Misiarz, Terman

Granica Lubycza Królewska – Victoria Łukowa 3:0
Błękitni Obsza – Omega Stary Zamość 0:2
Tur Turobin – Tanew Majdan Stary 1:2
Metalowiec Goraj – Andoria Mircze 2:1
Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród 0:3
Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka 1:1
Olimpia Miączyn – Sparta Łabunie 2:1

Kolejka 5 – 4-5 września

Sparta Łabunie – Łada 1945 Biłgoraj 0:4

Bramki: Josue Silva (19′; 34′), Skubisz (31′), Pawluk (50′)

Sparta: Wołoszyn – Majkut (65 – Kukułowicz), Przyczyna (65 – Dziuba), Bukowski (60 – Sokołowski), Nowak (65 – Gulak), Bosiak, Krukowski, Pilipczuk, Skiba (55 – Wróbel), Wójcicki, Palikot

Łada: Szawara – Czerw, Nawrocki, Josue Silva (41 – Muzyka), Pawluk (80 – Żerebiec), Piech (72 – Kubik), Myszak, Szarlip, Kapuśniak, Goncharevich, Skubisz (76 – Bednarz)

Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn 2:3
Olimpiakos Tarnogród – Włókniarz Frampol 3:2
Andoria Mircze – Korona Łaszczów 2:1
Tanew Majdan Stary – Metalowiec Goraj 1:1
Omega Stary Zamość – Tur Turobin 3:1
Granica Lubycza Królewska – Błękitni Obsza 2:2
Roztocze Szczebrzeszyn – Victoria Łukowa 2:1

Kolejka 6 – 11-12 września

Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Łukowa 3:1

Bramki: Skubisz (27′; 61′), Muzyka (67′) / Watanabe (73′)

Łada: Szawara – Czerw, Nawrocki, Muzyka, Piech (57 – Czok), Myszak, Szarlip, Kubik, Kapuśniak, Goncharevich, Skubisz

Victoria: Pępiak – Wójcik, Sowa (85 – Horajski), Larwa, Deriabin, Leśniak, Marczak, Watanabe, Ćwik (58 – Bielak), Holko (62 – Baran), Tucki (77 – Molenda)

Błękitni Obsza – Roztocze Szczebrzeszyn 1:0
Tur Turobin – Granica Lubycza Królewska 0:1
Metalowiec Goraj – Omega Stary Zamość 0:3
Korona Łaszczów – Tanew Majdan Stary 0:2
Włókniarz Frampol – Andoria Mircze 3:3
Olimpia Miączyn – Olimpiakos Tarnogród 0:1
Sparta Łabunie – Pogoń 96 Łaszczówka 3:1

Kolejka 7 – 18-19 września

Pogoń 96 Łaszczówka – Łada 1945 Biłgoraj
Olimpiakos Tarnogród – Sparta Łabunie
Andoria Mircze – Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary – Włókniarz Frampol
Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów
Granica Lubycza Królewska – Metalowiec Goraj
Roztocze Szczebrzeszyn – Tur Turobin
Victoria Łukowa – Błękitni Obsza

Kolejka 8 – 25-26 września

Łada 1945 Biłgoraj – Błękitni Obsza
Tur Turobin – Victoria Łukowa
Metalowiec Goraj – Roztocze Szczebrzeszyn
Korona Łaszczów – Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol – Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn – Tanew Majdan Stary
Sparta Łabunie – Andoria Mircze
Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 9 – 2-3 października

Olimpiakos Tarnogród – Łada 1945 Biłgoraj
Andoria Mircze – Pogoń 96 Łaszczówka
Tanew Majdan Stary – Sparta Łabunie
Omega Stary Zamość – Olimpia Miączyn
Granica Lubycza Królewska – Włókniarz Frampol
Roztocze Szczebrzeszyn – Korona Łaszczów
Victoria Łukowa – Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza – Tur Turobin

Kolejka 10 – 9-10 października

Łada 1945 Biłgoraj – Tur Turobin
Metalowiec Goraj – Błękitni Obsza
Korona Łaszczów – Victoria Łukowa
Włókniarz Frampol – Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia Miączyn – Granica Lubycza Królewska
Sparta Łabunie – Omega Stary Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka – Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród – Andoria Mircze

Kolejka 11 – 16-17 października

Andoria Mircze – Łada 1945 Biłgoraj
Tanew Majdan Stary – Olimpiakos Tarnogród
Omega Stary Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka
Granica Lubycza Królewska – Sparta Łabunie
Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpia Miączyn
Victoria Łukowa – Włókniarz Frampol
Błękitni Obsza – Korona Łaszczów
Tur Turobin – Metalowiec Goraj

Kolejka 12 – 23-24 października

Łada 1945 Biłgoraj – Metalowiec Goraj
Korona Łaszczów – Tur Turobin
Włókniarz Frampol – Błękitni Obsza
Olimpia Miączyn – Victoria Łukowa
Sparta Łabunie – Roztocze Szczebrzeszyn
Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska
Olimpiakos Tarnogród – Omega Stary Zamość
Andoria Mircze – Tanew Majdan Stary

Kolejka 13 – 30-31 października

Tanew Majdan Stary – Łada 1945 Biłgoraj
Omega Stary Zamość – Andoria Mircze
Granica Lubycza Królewska – Olimpiakos Tarnogród
Roztocze Szczebrzeszyn – Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa – Sparta Łabunie
Błękitni Obsza – Olimpia Miączyn
Tur Turobin – Włókniarz Frampol
Metalowiec Goraj – Korona Łaszczów

Kolejka 14 – 6-7 listopada

Łada 1945 Biłgoraj – Korona Łaszczów
Włókniarz Frampol – Metalowiec Goraj
Olimpia Miączyn – Tur Turobin
Sparta Łabunie – Błękitni Obsza
Pogoń 96 Łaszczówka – Victoria Łukowa
Olimpiakos Tarnogród – Roztocze Szczebrzeszyn
Andoria Mircze – Granica Lubycza Królewska
Tanew Majdan Stary – Omega Stary Zamość

Kolejka 15 – 11 listopada

Omega Stary Zamość – Łada 1945 Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska – Tanew Majdan Stary
Roztocze Szczebrzeszyn – Andoria Mircze
Victoria Łukowa – Olimpiakos Tarnogród
Błękitni Obsza – Pogoń 96 Łaszczówka
Tur Turobin – Sparta Łabunie
Metalowiec Goraj – Olimpia Miączyn
Korona Łaszczów – Włókniarz Frampol

Kolejka 16

Łada 1945 Biłgoraj – Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów – Olimpia Miączyn
Metalowiec Goraj – Sparta Łabunie
Tur Turobin – Pogoń 96 Łaszczówka
Błękitni Obsza – Olimpiakos Tarnogród
Victoria Łukowa – Andoria Mircze
Roztocze Szczebrzeszyn – Tanew Majdan Stary
Granica Lubycza Królewska – Omega Stary Zamość

Kolejka 17

Granica Lubycza Królewska – Łada 1945 Biłgoraj
Omega Stary Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn
Tanew Majdan Stary – Victoria Łukowa
Andoria Mircze – Błękitni Obsza
Olimpiakos Tarnogród – Tur Turobin
Pogoń 96 Łaszczówka – Metalowiec Goraj
Sparta Łabunie – Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn – Włókniarz Frampol

Kolejka 18

Łada 1945 Biłgoraj – Olimpia Miączyn
Włókniarz Frampol – Sparta Łabunie
Korona Łaszczów – Pogoń 96 Łaszczówka
Metalowiec Goraj – Olimpiakos Tarnogród
Tur Turobin – Andoria Mircze
Błękitni Obsza – Tanew Majdan Stary
Victoria Łukowa – Omega Stary Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn – Granica Lubycza Królewska

Kolejka 19

Roztocze Szczebrzeszyn – Łada 1945 Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska – Victoria Łukowa
Omega Stary Zamość – Błękitni Obsza
Tanew Majdan Stary – Tur Turobin
Andoria Mircze – Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów
Pogoń 96 Łaszczówka – Włókniarz Frampol
Sparta Łabunie – Olimpia Miączyn

Kolejka 20

Łada 1945 Biłgoraj – Sparta Łabunie
Olimpia Miączyn – Pogoń 96 Łaszczówka
Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów – Andoria Mircze
Metalowiec Goraj – Tanew Majdan Stary
Tur Turobin – Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza – Granica Lubycza Królewska
Victoria Łukowa – Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 21

Victoria Łukowa – Łada 1945 Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn – Błękitni Obsza
Granica Lubycza Królewska – Tur Turobin
Omega Stary Zamość – Metalowiec Goraj
Tanew Majdan Stary – Korona Łaszczów
Andoria Mircze – Włókniarz Frampol
Olimpiakos Tarnogród – Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Łabunie

Kolejka 22

Łada 1945 Biłgoraj – Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Łabunie – Olimpiakos Tarnogród
Olimpia Miączyn – Andoria Mircze
Włókniarz Frampol – Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość
Metalowiec Goraj – Granica Lubycza Królewska
Tur Turobin – Roztocze Szczebrzeszyn
Błękitni Obsza – Victoria Łukowa

Kolejka 23

Błękitni Obsza – Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Łukowa – Tur Turobin
Roztocze Szczebrzeszyn – Metalowiec Goraj
Granica Lubycza Królewska – Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol
Tanew Majdan Stary – Olimpia Miączyn
Andoria Mircze – Sparta Łabunie
Olimpiakos Tarnogród – Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 24

Łada 1945 Biłgoraj – Olimpiakos Tarnogród
Pogoń 96 Łaszczówka – Andoria Mircze
Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn – Omega Stary Zamość
Włókniarz Frampol – Granica Lubycza Królewska
Korona Łaszczów – Roztocze Szczebrzeszyn
Metalowiec Goraj – Victoria Łukowa
Tur Turobin – Błękitni Obsza

Kolejka 25

Tur Turobin – Łada 1945 Biłgoraj
Błękitni Obsza – Metalowiec Goraj
Victoria Łukowa – Korona Łaszczów
Roztocze Szczebrzeszyn – Włókniarz Frampol
Granica Lubycza Królewska – Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość – Sparta Łabunie
Tanew Majdan Stary – Pogoń 96 Łaszczówka
Andoria Mircze – Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 26

Łada 1945 Biłgoraj – Andoria Mircze
Olimpiakos Tarnogród – Tanew Majdan Stary
Pogoń 96 Łaszczówka – Omega Stary Zamość
Sparta Łabunie – Granica Lubycza Królewska
Olimpia Miączyn – Roztocze Szczebrzeszyn
Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa
Korona Łaszczów – Błękitni Obsza
Metalowiec Goraj – Tur Turobin

Kolejka 27

Metalowiec Goraj – Łada 1945 Biłgoraj
Tur Turobin – Korona Łaszczów
Błękitni Obsza – Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa – Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Łabunie
Granica Lubycza Królewska – Pogoń 96 Łaszczówka
Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród
Tanew Majdan Stary – Andoria Mircze

Kolejka 28

Łada 1945 Biłgoraj – Tanew Majdan Stary
Andoria Mircze – Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród – Granica Lubycza Królewska
Pogoń 96 Łaszczówka – Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Łabunie – Victoria Łukowa
Olimpia Miączyn – Błękitni Obsza
Włókniarz Frampol – Tur Turobin
Korona Łaszczów – Metalowiec Goraj

Kolejka 29

Korona Łaszczów – Łada 1945 Biłgoraj
Metalowiec Goraj – Włókniarz Frampol
Tur Turobin – Olimpia Miączyn
Błękitni Obsza – Sparta Łabunie
Victoria Łukowa – Pogoń 96 Łaszczówka
Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpiakos Tarnogród
Granica Lubycza Królewska – Andoria Mircze
Omega Stary Zamość – Tanew Majdan Stary

Kolejka 30

Łada 1945 Biłgoraj – Omega Stary Zamość
Tanew Majdan Stary – Granica Lubycza Królewska
Andoria Mircze – Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa
Pogoń 96 Łaszczówka – Błękitni Obsza
Sparta Łabunie – Tur Turobin
Olimpia Miączyn – Metalowiec Goraj
Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów