BLAMAŻ W LUBLINIE

Porażką naszego zespołu aż 1:7 zakończył się sobotni mecz Łady z Lublinianką. O losach meczu przesądziła fatalna druga połowa w wykonaniu biłgorajskich piłkarzy.

 

Początek spotkanie zupełnie nie wskazywał na to, że nasz zespół poniesie tak sromotną klęskę. W 37 minucie skutecznym strzałem głową popisał się Jurij Perin, który dał Ładzie prowadzenie. Niestety, cztery minut później za sprawą dobrze wykonanego rzutu karnego gospodarze doprowadzili do wyrównania, a po chwili wykorzystali błąd naszej obrony i wyszli na prowadzenie. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:1 dla Lublinianki.

Po zmianie stron zawodnicy Łady próbowali doprowadzić do wyrównania i szybko mogli tego dokonać. Niestety, Damian Chmura nie wykorzystał znakomitej okazji i z bliskiej odległości nie trafił do bramki.

W 52 minucie sędzia po raz drugi odgwizdał rzut karny dla miejscowych, za sprawą którego wynik zmienił się na 3:1. Lublinianie nie zamierzali poprzestać na takim wyniku i nadal grali bardzo ofensywnie. Nasi piłkarze totalnie się pogubili i stali się tylko tłem dla znakomicie atakujących rywali. Kolejne gole padły w 71’, 77’, 82’, 90’+2.

Wynik poszedł w świat. Łada przegrała z Lublinianką 1:7.

 

Skład:

Łukasz Szawara – Mirosław Poliwka (46’ Mirosław Bielak), Dariusz Kuliński, Paweł Sobótka, Michał Mielniczek, Karol Misiarz (62’ Marcin Dycha), Damian Chmura (68’ Michał Skubis), Piotr Mazurek, Arkadiusz Czok, Paweł Nawrocki, Jurij Perin.

 Żółte kartki:

Jakub Kosiarczyk – Dariusz Kuliński, Piotr Mazurek, Michał Mielniczek