DRUGIE ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW

Dwa spotkania w tej rundzie mają już za sobą juniorzy młodsi Łady 1945 Biłgoraj – oba zakończyły się zwycięstwem. Po ubiegłotygodniowej wygranej 6:2 nad Orlikiem Dęblin, dziś podopieczni Grzegorza Paczosa pokonali na wyjeździe Roztocze Szczebrzeszyn 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Bartłomiej Ciosmak.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 35 minucie. Na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Ciosmak.

– Uważam, że rozegraliśmy dzisiaj dobre spotkanie. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę i na szczęście udało się to przypieczętować strzelonym golem. W drugiej odsłonie przyszło nam grać pod wiatr, więc było trudniej. W pełni zasłużyliśmy dzisiaj na 3 punkty i cieszymy się z tego. Ciężka praca w okresie przygotowawczym przynosi efekty – powiedział po meczu zawodników juniorów młodszych Łady, Jakub Kołodziej.

Dzięki dzisiejszej wygranej nasz zespół zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Wojewódzkim Ligi Juniorów Młodszych z bilansem bramek 7:2 po dwóch spotkaniach. Najbliższy mecz zawodnicy trenowani przez Grzegorza Paczosa rozegrają w sobotę, 8 maja w Biłgoraju, a ich rywalem będzie Unia Hrubieszów. Początek spotkania o 13:00.