STANOWISKO ZARZĄDU KLUBU W ZWIĄZKU Z ODEJŚCIEM DARIUSZA KULIŃSKIEGO

Zarząd klubu Łada 1945 Biłgoraj pragnie podziękować Dariuszowi Kulińskiemu za wiele lat spędzonych w klubie, za jego zaangażowanie, wkład, zdrowie pozostawione na boisku przy ul. Targowej.

Dziękujemy Ci Darek za wszystkie minuty spędzone na boisku i strzelone bramki. Nie raz w trudnych sytuacjach, w których znalazł się klub, Łada mogła liczyć na Twoją pomoc.

Żałujemy, że po tylu latach spędzonych przy Targowej i w sytuacji ciągłych działań, które podejmujemy jako zarząd w celu sportowej i organizacyjnej odbudowy Łady 1945 Biłgoraj, podjąłeś decyzję o odejściu, niemniej każdy ma prawo do decydowania o swojej przyszłości.

Ze strony obecnego zarządu klubu drzwi do Łady 1945 Biłgoraj będą dla Ciebie zawsze otwarte.

Jednocześnie jako zarząd Klubu, chcemy podziękować wszystkim osobom, które wspierają organizacyjnie i finansowo Nasz Klub. Z całą pewnością obecnie trwający proces odbudowy biłgorajskiej Łady nie byłby możliwy bez wsparcia Burmistrza Miasta Biłgoraja Janusza Rosłana i Rady Miasta Biłgoraja. Pomimo trudnego tegorocznego budżetu Miasta i zmniejszania środków przeznaczonych na sport w innych samorządach, Burmistrz nie zmniejszył funduszy przeznaczonych na sport, w tym funduszy przeznaczonych dla Łady Biłgoraj. Dziękujemy i liczymy na dalsze wsparcie. Nasi zawodnicy mają bardzo dobre warunki do trenowania dzięki dobrej współpracy pomiędzy Ładą a Panią Dyrektor OSiR Elizą Rafał.

Jeszcze raz, jako zarząd klubu serdecznie dziękujemy władzom miasta, wszystkim sponsorom klubu i osobom, które wspierają finansowo Ładę nawet najmniejszą darowizną. Dziękujemy zawodnikom zarówno seniorom jak i juniorom, wszystkim kibicom, sztabowi szkoleniowemu, kierownikowi klubu i drużyny za świetną atmosferę w klubie. Razem budujmy przyszłość Klubu. Niech Łada pozostanie Naszym Klubem.

Zarząd Łady 1945 Biłgoraj

Galeria zdjęć

Skróty meczów

Sponsorzy

Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj wspierają

Dołącz do fundatorów klubu ŁADA 1945 Biłgoraj