JUNIORSKIE LIGOWE GRANIE JUŻ SIĘ ZAKOŃCZYŁO

Drużyny młodzieżowe Łady 1945 Biłgoraj dobrnęły już do końca rozgrywek w rundzie jesiennej. W ramach ostatniej, 14. kolejki, młodzi piłkarze Łady grali na wyjeździe z Sygnałem Lublin.

Juniorzy starsi trenowani przez Krzysztofa Pardo niestety po raz kolejny musieli uznać wyższość rywala. Nasi zawodnicy ulegli swoim rówieśnikom z Lublina aż 0:5 i rundę jesienną zakończyli na ostatniej pozycji w tabeli.

Zupełnie inne nastroje panują w szeregach naszych juniorów młodszych. Piłkarze szkoleni przez Bartłomieja Kowalika co prawda bezbramkowo zremisowali z niżej notowanym Sygnałem Lublin, ale to wystarczyło, żeby nasz zespół zachował drugie miejsce w tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Biłgorajanie przez całą rundą szli łeb w łeb z Tomasovią, ale na ostatniej prostej tomaszowianie odskoczyli im na kilka punktów i to Tomasovia walczyć będzie w barażach o prawo gry w Lidze Centralnej.

Na podsumowania czas przyjdzie już wkrótce. Póki co, czekamy na ostatni w tej rundzie mecz IV-ligowych seniorów Łady, którzy w najbliższą niedzielę podejmować będą na własnym stadionie Tomasovię Tomaszów Lubelski.