Juniorzy grali we Frampolu

Kolejno czwarte i piąte miejsce zajęły drużyny juniorów starszych Łady w rozegranym w nedzielę we Frampolu turnieju halowej piłki nożnej.

W turnieju wzięło udział 11 zespołów: Łada Biłgoraj, Łada Biłgoraj II, Włókniarz Frampol, Janowianka Janów Lubelski, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Tomasovia Tomaszów Lubelski II, Tarpan Korchów, Victoria Łukowa/Chmielek, Metalowiec Goraj, UKS Dys i ZSDiOŚ Zwierzyniec.

 

Drużyny podzielone były na dwie grupy, a każdy mecz trwał po 13 minut.

 

Zespół Łady II zajął trzecie miejsce w swojej grupie i nie awansował do fazy pucharowej, natomiast pierwsza drużyna Łady przegrała w meczu o trzecie miejsce z Tomasovią II 0:1.

Turniej wygrał pierwszy zespół Tomasovii, który po zaciętym i kontrowersyjnym boju w finale pokonał Włókniarza Frampol 1:0.

 

Grupa A – wyniki:

 

Łada – ZSDiOŚ 4:0

Łada – Metalowiec 0:0

Łada – Tomasovia II 1:0

Łada – Janowianka 1:1

 

Grupa B – wyniki:

 

Łada II – Victoria 0:0

Łada II – Tomasovia 0:2

Łada II – Dys 3:0

Łada II – Włókniarz 1:1

Łada II – Tarpan 1:1

 

Przypomnijmy, nasi zawodnicy wznowili zajęcia po przerwie świąteczno-noworocznej w miniony czwartek. Po turnieju we Frampolu, kolejna okazja do tego, by zobaczyć w akcji podopiecznych Krzysztofa Pardo w niedzielę 22 stycznia podczas X Memoriału Stanisława Wójcika. Dzień później nasi młodzi zawodnicy wyjadą na zimowy obóz przygotowawczy do Mielnika n. Bugiem.