JUNIORZY ŁADY ZAGRAJĄ W TURNIEJU Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Narodowe święto odzyskania przez Polskę niepodległości juniorzy Łady 1945 Biłgoraj celebrować będą na sportowo. Nasi zawodnicy wezmą udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Mielcu.

Turniej z okazji święta odzyskania przez Polskę niepodległości organizuje klub piłkarski MKS Gryf Mielec. W zmaganiach weźmie udział sześć zespołów juniorów starszych z Polski i Słowacji: Łada 1945 Biłgoraj, Hetman Zamość (woj. lubelskie); KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (woj. świętokrzyskie), Gryf Mielec (woj. podkarpackie) oraz MŠK TESLA Stropkov i FK Svidník.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 listopada, a mecze rozgrywane będą na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mielcu. Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, po których najlepsi awansują do fazy finałowej.

Zespół Łady 1945 Biłgoraj, który poprowadzi trener Krzysztof Pardo tworzyć będą wyróżniający się zawodnicy z obu grup juniorskich prowadzonych przez nasz klub. Na tydzień po zakończeniu zmagań w lidze wojewódzkiej biłgorajscy młodzi piłkarze będą mieli okazję zweryfikować swoje umiejętności w sportowej walce z wymagającymi rywalami z Polski i zagranicy. Z pewnością będzie to dla nich jednocześnie znakomita przygoda i nowe wyzwanie, a być może także nawiązanie nowych przyjaźni. Udział w turnieju będzie dla wszystkich sportową formą uczczenia 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Udział naszej drużyny w turnieju jest możliwy dzięki sponsorom klubu. Przede wszystkim firmie PKS Biłgoraj Państwa Zofii i Andrzeja Wach oraz Piotra Szeligi – dyrektora PKS w Biłgoraju , za sprawą których juniorzy Łady 1945 Biłgoraj nieodpłatnie dotrą na miejsce komfortowym busem. Bardzo dziękujemy za okazaną kolejny raz pomoc!