Juniorzy pojechali na obóz

Osiemnastu zawodników Łady 1945 Biłgoraj, a także trener i opiekun, wyjechało na obóz przygotowawczy przed rundą rewanżową I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Na obiektach w Mielniku (woj. Podlaskie) nasi młodzi piłkarze trenować będą do soboty, 28 stycznia. Drużynę na obóz nieodpłatnie zawiózł PKS Biłgoraj.

Niemal tygodniowy obóz został zaplanowany w taki sposób, by juniorzy Łady jak najwięcej czasu spędzili na wspólnym trenowaniu. Oprócz boiska ze sztuczną nawierzchnią drużyna będzie mieć do dyspozycji m.in. nowoczesną halę sportową i siłownię.

W obozie bierze udział osiemnastu zawodników. Niestety, w ostatniej chwili wypadł z tego grona Rafał Kosiarski, który zachorował na grypę.

Jesteśmy przekonani, że obóz w Mielniku wpłynie pozytywnie nie tylko na formę naszych zawodników, ale także przyczyni się do jeszcze większej integracji juniorów starszych Łady 1945 Biłgoraj.

Dzięki przychylności Państwa Zofii i Andrzeja Wach, biłgorajski PKS nieodpłatnie zawiózł naszą drużynę do Mielnika nowoczesnym, komfortowym busem. Serdecznie dziękujemy!