KARNETY NA MECZE SĄ JUŻ W SPRZEDAŻY!

Z przyjemnością informujemy, że karnety wstępu na mecze Łady w rundzie jesiennej 2017/2018 są już w sprzedaży. Eleganckie plastikowe karty można nabywać w kasie klubu przy bramie wjazdowej na stadion OSiR codziennie w godzinach 09:00 – 16:00. Koszt karnetu nie zmienił się i wynosi 50 zł. Zmianie ulegają ceny biletów jednorazowych. SPRAWDŹ!

Klub Sportowy 1945 Biłgoraj informuje, że podobnie jak w poprzednim sezonie, istnieje możliwość zakupu karnetów uprawniających do wstępu na wszystkie mecze Łady rozegrane na własnym stadionie w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018.

Eleganckie, nowoczesne karnety w formie plastikowych kart dostępne są w kasie klubu (ul. Targowa 15) oraz w najlepszych punktach handlowych na terenie Biłgoraja. Koszt karnetu: 50 zł. Karnet uprawnia do wejścia na 7 meczów rozegranych przed własną publicznością. Na stadionie przy Targowej gościć będziemy kolejno: MKS Ryki, Kryształ Werbkowice, Eko Różanka, Włodawiankę Włodawa, Stal Kraśnik, Górnika II Łęczna i Tomasovię Tomaszów Lubelski.

Jednocześnie informujemy, że zmianie uległy ceny biletów. Cena biletu jednorazowego wynosić będzie 8 zł. Bilet ulgowy przysługujący młodzieży szkolnej do 16 roku życia będzie kosztował 4 zł.

Karnety będą do kupienia także podczas dzisiejszego sparingu z Janowianką Janów Lubelski (piątek, 04.08, g. 18:00). Serdecznie zapraszamy!