Łada – Unia Hrubieszów

Przed nami 4. mecz rundy wiosennej sezonu 2022 / 2023. Do Biłgoraja przyjeżdża wicelider Unia Hrubieszów, a więc 16 kwietnia zobaczymy na Targowej mecz na szczycie.

Unia Hrubieszów mocno osłabiła się w przerwie rozgrywek. Odeszło ośmiu zawodników, natomiast kadra Unii została uzupełniona pięcioma nowymi zawodnikami. Najwyraźniej zmiany odbiły się negatywnie na wynikach, ponieważ z trzech pierwszych spotkań Unia dwa zremisowała, a jeden przegrała. Startu rundy rewanżowej nie może więc uznać za udany. Nieco inne nastroje panują w ekipie biało – niebieskich. W trzech pierwszych meczach Łada zdobyła 7 punktów i powiększyła przewagę nad Unią do 11 punktów. Niemniej jednak gra zespołu, szczególnie w dwóch ostatnich meczach, mogła przyprawiać kibiców o ból głowy.

W rundzie jesiennej Łada pokonała Unię 3:2 po bardzo emocjonującym meczu. Bez względu na wyniki obydwu zespołów w rundzie rewanżowej, niedzielny mecz zapowiada się emocjonująco. Unia zapewne będzie chciała udowodnić, że nieudany start na wiosnę to tylko „wypadek przy pracy”, natomiast Łada będzie chciała uspokoić swoich kibiców, powiększyć przewagę nad wiceliderem i wjechać na autostradę do IV ligi.

Jak będzie? Zobaczymy już w niedzielę od godz. 17.00 na Targowej 15 w Biłgoraju.

Zapraszamy!