ŁADA WYRÓŻNIONA

Trener Krzysztof Pardo oraz Łukasz Szawara i Bartłomiej Gontarz uczestniczyli dziś w uroczystej gali podsumowującej rok 2016 w biłgorajskim sporcie. Podczas uroczystości reprezentanci naszego klubu odebrali z rąk burmistrza miasta wyróżnienia i nagrody.

Zgodnie z tradycją, na początku każdego roku w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbywa się uroczyste podsumowanie roku w sporcie i kulturze, podczas którego wyróżniona zostaje m.in. najlepsza „dziesiątka” biłgorajskich sportowców, wybrana przez kapitułę złożoną z członków komisji sportu i rady sportu Rady Miasta Biłgoraj.

Tegoroczna gala odbyła się dziś wieczorem, w sobotę 18 lutego, a w gronie nagrodzonych sportowców znalazło się aż dwóch reprezentantów Łady 1945 Biłgoraj – Łukasz Szawara i Bartłomiej Gontarz, którzy otrzymali z rąk burmistrza Janusza Rosłana wyróżnienia i nagrody finansowe. W gronie uhonorowanych trenerów znalazł się trener juniorów starszych naszego klubu – Krzysztof Pardo, a specjalne wyróżnienie przyznano byłemu prezesowi Łady – Dariuszowi Bednarzowi.

 

Cieszę się, że ciężka praca, systematyczne treningi, sportowy tryb życia i dobra postawa na boisku naszych zawodników znalazły uznanie w oczach Kapituły przyznającej tegoroczne wyróżnienia. Serdecznie gratuluję naszym chłopakom i jako prezes klubu jestem z nich dumny. Zasłużyli na te nagrody. Gratuluję także trenerowi Krzysztofowi Pardo, który w minionym roku wykonał ze swoimi podopiecznymi kawał dobrej roboty. Tak trzymać, panowie! – nie krył zadowolenia także obecny na gali prezes Łady 1945 Biłgoraj Winicjusz Oleszczak. – Wspaniale, że podczas dzisiejszej uroczystości nie zapomniano o Darku Bednarzu, który, jak wszyscy doskonale wiemy, w ciągu ostatnich lat poświęcił dla klubu bardzo dużo – dodał.

 

Zarówno dla Łukasza Szawary, jak i juniora Bartka Gontarza to pierwsze tak poważne wyróżnienie. Obaj piłkarze otrzymali nagrody finansowe w wysokości 1.100 zł. brutto.

 

Jest mi bardzo miło, że doceniono moją pracę. Zawsze staram się jak najlepiej przygotowywać do każdego meczu. Na treningach, tak jak pozostali moi koledzy, także daję z siebie wszystko. Dzisiejszą nagrodę traktuję jako mobilizację do dalszej pracy – powiedział wyróżniony golkiper Łady.

Bardzo cieszę się z wyróżnienia. Pierwszy raz uczestniczyłem w takiej gali pośród innych wyróżnionych sportowców. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie – dodał Bartek.

 

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.