PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ Z HETMANEM ZAMOŚĆ

Zarząd Klubu Sportowego Łada 1945 Biłgoraj informuje, że rozpoczęła się już przedsprzedaż biletów na mecz Łady z Hetmanem Zamość, który zaplanowany jest na niedzielę 30 kwietnia na godzinę 17:00. Bilety w cenie 10 zł można kupić w pomieszczeniu klubowym przy bramie wjazdowej na stadion OSiR w Biłgoraju. Pamiętajmy, by w dniu meczu zabrać ze sobą dowód osobisty lub legitymację szkolną!

Bilety można nabyć w dniach od poniedziałku (24.04) do piątku (28.04) w godzinach: 09:00 – 15:00 w pomieszczeniu klubowym przy bramie wjazdowej na stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Koszt biletu – 10 zł. Dzieci do 13 roku życia wejdą na obiekt bezpłatnie, ale wyłącznie pod opieką dorosłych.

 

PRZYPOMINAMY, ŻE:

Mecz pomiędzy Ładą Biłgoraj a Hetmanem Zamość zostanie przeprowadzony jako impreza masowa podwyższonego ryzyka. Zgodnie z prawem organizator, czyli klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj będzie miał obowiązek dostosować się do postanowień Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, a także we współpracy z policją i innymi służbami, zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom wydarzenia.

W związku z tym należy spodziewać się dużo większej niż zwykle liczby pracowników ochrony, a także być przygotowanym na specjalne warunki uczestnictwa w meczu.

Przede wszystkim:

  • Każdy pełnoletni kibic będzie miał obowiązek wylegitymowania się dowodem osobistym lub innym dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość
  • Kibice niepełnoletni kibic powyżej 13 roku życia będzie miał obowiązek okazania legitymacji szkolnej
  • Dzieci poniżej 13 roku życia mają prawo uczestniczyć w meczu nieodpłatnie, ale wyłącznie pod opieką osoby dorosłej
  • Ze względów bezpieczeństwa zarówno obiekt, jak i wszyscy kibice będą monitorowani

Informujemy ponadto, iż ze względu na wysokie koszty organizacji imprezy masowej bilety na mecz Łady z Hetmanem Zamość kosztować będą 10 zł. Nie organizujemy sprzedaży biletów ulgowych. Karnety nabyte przez kibiców na początku rundy upoważniają do udziału w meczu bez dodatkowych opłat.