NABÓR DO GRUP MŁODZIEŻOWYCH ŁADY

Informujemy, że klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj prowadzi nabór do grup młodzieżowych juniora starszego i juniora młodszego, które występują w ligach wojewódzkich. Zapoznaj się ze szczegółami naboru i zacznij przygodę w Ładzie Biłgoraj.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek w sezonie 2017/2018 drużyna juniorów starszych składać się będzie z piłkarzy z roczników 1999 i 2000, natomiast w juniorach młodszych zagrają zawodnicy z roczników 2001 i 2002.

Cieszymy się, że od tego sezonu będą z nami juniorzy trenujący do tej pory w szkółce OSiRu Biłgoraj, a także byli już trampkarze starsi OSiRu, którzy kończąc wiek trampkarza także zasilą szeregi grup młodzieżowych naszego klubu.

W związku z rozpoczynającymi się niedługo przygotowaniami do sezonu klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj prowadzi nabór do ww. grup piłkarskich. Obie drużyny juniorów Łady grać będą w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów, gdzie staną do rywalizacji m.in. z Górnikiem Łęczna, Wisłą Puławy, Chełmianką Chełm, Motorem Lublin czy Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Jeśli lubisz grać w piłkę, spełniasz kryteria wiekowe i chcesz spróbować swoich sił w lidze wojewódzkiej – zgłoś się do nas, dołącz do swoich rówieśników i rozpocznij przygodę w Ładzie!

Oferujemy:

  • rozwój sportowy
  • w pełni bezpłatne i profesjonalne szkolenie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską
  • znakomite obiekty i sprzęt sportowy
  • udział w obozach piłkarskich organizowanych przez klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie NNW
  • fantastyczną atmosferę w szatni i na trybunach
  • szansę dołączenia do składu IV-ligowej drużyny seniorów Łady 1945 Biłgoraj

Informujemy, że zarówno juniorzy starsi, jak i juniorzy młodsi rozpoczynają okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu w poniedziałek 10 lipca. Treningi obu grup rozpoczną się o godzinie 17:00 i zostaną przeprowadzone na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w najbliższy piątek, 30 czerwca o godzinie 17:00 w siedzibie klubu na terenie OSiR w Biłgoraju.

PRZYJDŹ, SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI I ZOSTAŃ PIŁKARZEM ŁADY!