NAJLEPSI WYMIATACZE – ŁADA 1945 BIŁGORAJ

Dziś po południu w ramach Dni Biłgoraja na placu przed Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się widowiskowy turniej „Wymiatacze”. 1 miejsce i nagrodę główną w wysokości 1.000 zł wywalczyła czteroosobowa grupa piłkarzy Łady 1945 Biłgoraj.

Drużynę Łady 1945 Biłgoraj na turnieju „Wymiatacze” reprezentowali: Dariusz Kuliński, Paweł Nawrocki, Filip Larwa oraz Michał Bondyra. Wszystkie ekipy rywalizowały w kilku wymagających konkurencjach, takich jak:

Skakanka Gigant – dwie osoby z drużyny kręcą liną na specjalnych podwyższeniach, natomiast pozostali zawodnicy muszą przenieść przedmioty w postaci dużych gumowych kwadratów przez linię przeskakując tak, aby nie zostali dotknięci.

Kule Wipeout – każdy z zawodników musi przeskoczyć po 4 kulach na czas.

i innych.

Nasi zawodnicy okazali się najlepsi większości konkurencji i zdobyli największą liczbę punktów spośród wszystkich startujących, zostawiając w tyle m.in. drużyny Street workout Biłgoraj (3 miejsce) i OKS Sitarska (2 miejsce). Były emocje i mnóstwo dobrej zabawy. W nagrodę nasi zawodnicy otrzymali  okazały puchar „Wymiataczy” i czek na 1.000 zł do wykorzystania na sprzęt sportowy. GRATULUJEMY!!!