NIEDZIELA PRZY TARGOWEJ

Zapowiada się ciekawa piłkarska niedziela. Wszystkie nasze drużyny tego dnia zagrają przed własną publicznością. Piłkarski maraton rozpoczyna się już o godzinie 10:00.

Jako pierwsi na boisko wybiegną juniorzy młodsi trenowani przez Bartłomieja Kowalika. Nasz zespół podejmować będzie AMSPN Hetmana Zamość. Rywale zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Nasz zespół prowadzi w klasyfikacji wspólnie z Tomasovią, mając na koncie 22 punkty i o jeden mecz mniej niż inne zespoły. W tym meczu damy z siebie wszystko – zapowiada Kuba Jamroz.

O godzinie 12:00 rozpocznie się pojedynek juniorów starszych Łady, których prowadzi Krzysztof Pardo. Ich rywalem będzie Hetman Zamość. Zamościanie, podobnie jak ich młodsi koledzy, także plasują się na szóstej pozycji w tabeli. Nasi zawodnicy zajmują miejsce ósme.

Ciekawie zapowiada się także mecz seniorów Łady, którzy podejmować będą lidera IV ligi – Stal Kraśnik. W poprzedniej rundzie Łada na wyjeździe rozgromiła Stal 4:0 i był to najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny. Czy tym razem uda się urwać punkty wyżej notowanemu przeciwnikowi? Okaże się w niedzielę. Początek mecz o godzinie 15:00.