PODSUMOWANIE ROKU 2017 W SPORCIE I KULTURZE – WYRÓŻNIENIA DLA PRZEDSTAWICIELI ŁADY

Dzisiejszego wieczoru odbyło się uroczyste Podsumowanie Roku 2017 w Sporcie i Kulturze zorganizowane przez Burmistrza Miasta Biłgoraj. Przedstawiciele naszego klubu odebrali nagrody w kategorii junior, trener i działacz sportowy. (fot. ladabilgoraj.pl i bilgoraj.com.pl)

Od długiego czasu na początku każdego roku burmistrz Biłgoraja organizuje Podsumowanie Roku w Sporcie i Kulturze. Tegoroczna uroczystość odbyła się dziś w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury. Wśród wyróżnionych znaleźli się członkowie klubu sportowego Łada 1945 Biłgoraj. W kategorii junior statuetkę i nagrodę odebrał bramkarz juniorów Szymon Przybyłowicz, w kategorii trener wyróżniony został Bartłomiej Kowalik, natomiast w gronie uhonorowanych działaczy znalazł się po raz kolejny Mirosław Laskowski. GRATULUJEMY! Niestety żaden ze zgłoszonych przez klub piłkarzy nie znalazł się w gronie wyróżnionych sportowców w kategorii senior. Decyzję o przyznaniu nagród podjęła Komisja Sportu i Rada Sportu przy Urzędzie Miasta Biłgoraj.

SZCZEGÓŁOWE UZASADNIENIE:

Szymon Przybyłowicz – junior 16 lat – Łada 1945 Biłgoraj. Lider zespołu juniorów młodszych, bramkarz z dużymi umiejętnościami, wywalczył wraz z drużyną 2 miejsce w wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych.

Bartłomiej Kowalik – Łada 1945 Biłgoraj. Trener piłki nożnej. Prowadzona przez niego drużyna uplasowała się na 2 miejscu w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych.

Mirosław Laskowski – Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj. Sponsor i działacz sportowy, zaangażowany w rozwój piłki nożnej, od wielu lat bierze czynny udział w działalności klubu i organizacji zawodów sportowych.