PÓŁKOLONIE Z ŁADĄ

Jak co roku w okresie wakacji klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj organizuje półkolonie letnie dla dzieci w wieku 7-11 (podział na grupy). Półkolonie odbędą się w terminie 26-30 lipca (pon-pt.), a na uczestników czeka mnóstwo atrakcji.

Klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj organizuje półkolonie już od kilku lat i zawsze cieszą się one dużą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że organizatorzy dokładają wszelkich starań, by tygodniowe zajęcia prowadzone przez trenerów i piłkarzy Łady były ciekawe i obfitowały w wiele atrakcji.

W tym roku półkolonie odbędą się na obiektach Szkoły Podstawowej nr 1 w terminie 26-30 lipca w godzinach 8:30-15:30. Do wspólnych treningów zapraszamy dzieci w wieku 7-9 lat (grupa młodsza) oraz 10-11 lat (grupa starsza). Co ważne, aby wziąć udział w zajęciach nie są wymagane zaawansowane piłkarskie umiejętności – wszystkie będziemy uczyć się razem! Tym razem postanowiliśmy także otworzyć grupę artystyczno-taneczną dla wszystkich, którzy interesują się tworzeniem ciekawych prac plastycznych oraz tańcem współczesnym (grupa dla dzieci w wieku 7-9 lat).

Program naszych półkolonii jest bardzo bogaty: oprócz treningów i meczów (grupy sportowe) oraz zajęć plastycznych i ruchowych (grupa artystyczno-taneczna) odbędą się wspólne wyjścia do kina, kręgielni i Powerlandu. Będziemy także gościć ciekawych ludzi: piłkarzy, artystów.

Na każdego z uczestników czekać będzie codziennie drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i deser oraz nieograniczona ilość wody.

Półkolonie z Ładą 1945 Biłgoraj zostały objęte nadzorem Lubelskiego Kuratora Oświaty.