Wizyta w Wiosce Dziecięcej

Korzystając z okazji, że wciąż trwa jeszcze okres świąteczny, piłkarze Łady 1945 Biłgoraj sprawili dziś miłą niespodziankę młodym mieszkańcom Wioski Dziecięcej S.O.S. w Biłgoraju.

Piłkarze seniorskiej drużyny Łady: Marek Pyda, Dariusz Kuliński, Łukasz Szawara, Dominik Skubisz i Filip Mróz, jako reprezentanci naszego klubu, spotkali się dziś z młodzieżą z Wioski Dziecięcej S.O.S. w Biłgoraju. Zawodnicy opowiadali o swojej pasji do piłki nożnej, wspominali najważniejsze mecze i odpowiadali na pytania. Oczywiście, nie mogło zabraknąć prezentów i upominków od klubu, o które zadbał sponsor Łady – firma Design Jarosława Roraty.

To było bardzo przyjemne i wartościowe spotkanie.

Cieszymy się, że klub Łada Biłgoraj w tym szczególnym okresie pamięta o naszych dzieciach – mówił podczas spotkania Marian Łosiewicz, Dyrektor Wioski Dziecięcej S.O.S. w Biłgoraju.

A my cieszymy się, że mogliśmy sprawić przyjemność dzieciakom i zyskać nowych przyjaciół. Zapraszamy na treningi do szkółek piłkarskich OSiRu Biłgoraj i Łady Biłgoraj, a także na mecze IV-ligowej seniorskiej drużyny Łady.