WRACAMY DO GRY

Wreszcie rozpoczęła się runda wiosenna IV ligi. Nasi piłkarze pierwszy mecz „wiosny” rozegrają jutro na wyjeździe. Przeciwnikiem Łady będzie Lutnia Piszczac. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 13:00.

Inauguracja rundy wiosennej w Piszczacu to najdłuższy wyjazd w tym sezonie. Na szczęście nasi zawodnicy pokonają te ponad 200 km. w nowoczesnym komfortowym busie PKS Biłgoraj, który tak jak w poprzedniej rundzie będzie dowozić nasz zespół na wszystkie mecze rozgrywane poza Biłgorajem.

Faworytem jutrzejszego spotkania jest Łada, która po rundzie jesiennej zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Lutnia spędziła zimę na przedostatniej, siedemnastej pozycji. Nie oznacza to, oczywiście, że naszych piłkarzy czeka łatwa przeprawa; gospodarze niedzielnej potyczki wygrał wszystkie zimowe sparingi, czym z pewnością postraszył ligowych rywali.

Nasz zespół jedzie jednak wyłącznie po zwycięstwo. Łada to trochę inny zespół niż ten, który oglądaliśmy jesienią. Do drużyny przybyli, przypomnijmy: Grzegorz Mulawa, Paweł Sobótka, Karol Misiarz oraz Jurij Perin – w większości bardzo doświadczeni i ograni w wyższych ligach zawodnicy. Wszyscy nasi piłkarze są zdolni do gry i wszyscy, jak się zdaje, prezentują dobrą formę. Dlatego gorąco wierzymy w zwycięstwo „biało-niebieskich” i z takim nastawieniem zmierzamy do Piszczaca!