WRÓCILI Z LUBLINA W DOBRYCH NASTROJACH

Kolejne dobre występy mają za sobą młodzi piłkarze Łady 1945 Biłgoraj. Juniorzy starsi zremisowali z Lublinianką 1:1, juniorzy młodsi pokonali rywala 4:0. Oba mecze zostały rozegrane dziś na stadionie przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie.

Mimo, iż pojedynek juniorów starszych z ich rówieśnikami z Lublinianki zakończył się remisem 1:1 należy gratulować naszej drużynie. Podopieczni Krzysztofa Pardo, mimo iż grali dziś w osłabieniu spowodowanym kontuzjami i przeziębieniami podstawowych zawodników postawili się wyżej notowanemu rywalowi. Lublinianie mieli co najmniej kilka dobrych okazji do pokonania Damiana Przytuły, ale ta sztuka udała im się tylko raz. Do przerwy nasi piłkarze przegrywali, ale po zmianie stron udało im się odmienić losy meczu. Ładną główką popisał się Dawid Piech, który doprowadził do wyrównania. Dzięki temu ciężko wywalczony i cenny jeden punkt przyjechał do Biłgoraja.

Po ubiegłotygodniowej porażce z AMSPN Hetmanem Zamość juniorzy młodsi Łady jechali do Lublina z zamiarem powetowania sobie tej straty. Udało im się to w stu procentach. Nasz zespół był zdecydowanie lepszy od rywala i w pełni zasłużenie wygrał aż 4:0. Bramki zdobyli: Mateusz Koguc, Sebastian Gorczyca, Mateusz Dziurdza (rzut karny) i Jakub Paćkowski.

Kolejne mecze z udziałem naszych drużyn już w najbliższą środę. Do Biłgoraja przyjedzie Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Ładziaki – dajcie z siebie wszystko! 🙂