Wyniki losowania za marzec

Miło nam poinformować, że w dniu 5 kwietnia w siedzibie klubu odbyło się pierwsze losowanie w naszej zabawie. Losowanie zostało oczywiście utrwalone w formacie video.

Nagrodą w miesiącu marcu był widoczny poniżej zegarek. A do zwycięzcy zabawy wysłany został już e-mail z gratulacjami i informacją jak można odebrać nagrodę.

A więc nasza zabawa to nie fikcja, to prawda. I jak informowaliśmy, mamy naprawdę cenne nagrody.

Zapraszamy więc do zabawy w miesiącu kwietniu.

Zasady się nie zmieniają.

Na czym polega zabawa? Żeby wziąć udział w zabawie należy wpłacić na konto klubu (konto nr 66 9602 0007 0014 2801 2000 0001) co najmniej 10 zł, wpisując w tytule przelewu „darowizna na cele statutowe, e-mail: ……”. Każde 10 zł wpłacone na konto Łady 1945 Biłgoraj to 1 głos.

W ciągu 10 dni od zakończenia danego miesiąca spośród wszystkich osób, które dokonały darowizny w danym miesiącu, wylosujemy nagrodę. Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pomocą maila, który będzie podany w tytule przelewu, dlatego tak istotne jest jego prawidłowe podanie.

Każde 10 zł to jeden głos, a więc darowizna w wysokości np. 50 zł to 5 głosów w losowaniu w danym miesiącu.

Kolejne losowanie już na początku maja, dlatego na darowizny czekamy do 30 kwietnia!

Nagroda będzie niespodzianką, a tajemnicę odkryjemy zaraz po zakończeniu danego miesiąca. Zapewniamy, że nagrody będą wartościowe i atrakcyjne!

Każde losowanie odbędzie się w obecności zarządu lub pracowników klubu i będzie rejestrowane w formacie video dla celów dowodowych.

 

Obraz Alejandro Garay z Pixabay