WYRÓŻNIENIA OD STAROSTY

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym podczas Powiatowego Podsumowania Roku Sportowego wyróżnienie i nagrodę odebrał junior Łady Biłgoraj – Rafał Kosiarski. Starosta powiatu biłgorajskiego przygotował także specjalne podziękowania dla przyjaciół naszego klubu, którzy od lat wspierają działalność Łady Biłgoraj.

Rafał Kosiarski to jeden z czołowych zawodników drużyny juniorów starszych Łady 1945 Biłgoraj biorącej udział w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej. Ma znaczący wpływ na wyniki osiągane przez zespół. Cechy, jakimi dysponuje: skromność, pracowitość i sumienne wykonywanie swoich obowiązków na treningach i podczas meczów czynią z niego wzór do naśladowania dla rówieśników i młodszych adeptów piłki nożnej – czytamy w uzasadnieniu wyróżnienia przyznanego dla naszego młodego piłkarza.

Podczas X Jubileuszowego Podsumowania Roku Sportowego wyróżnieni zostali także działacze sportowi, sponsorzy i przyjaciele naszego klubu, którzy od lat wspierają Ładę finansowo i organizacyjnie. Specjalne podziękowania przyznano panom: Mirosławowi Laskowskiemu, Kazimierzowi Ordeckiemu oraz Stanisławowi Tokarzowi.

Serdecznie gratulujemy!