WYSOKIE ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW MŁODSZYCH TUŻ PRZED STARTEM ROZGRYWEK

Wygraną 6:1 zakończył się mecz pomiędzy juniorami młodszymi Łady 1945 Biłgoraj i Gaudium Zamość, rozegrany dziś na boisku w Zamościu. To kolejny dobry występ podopiecznych Emila Zygmunta i znakomity prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi.

Juniorzy młodsi Łady 1945 Biłgoraj solidnie przygotowują się do sezonu. Nowy trener, Emil Zygmunt, wprowadził do zespołu wiele pozytywów, co przekłada się na postawę naszej drużyny na boisku. Tym razem „łupem” naszych chłopaków padła drużyna Gaudium Zamość, którą „biało-niebiescy” pokonali aż 6:1. Bramki zdobyli: Jakub Paćkowski 2, Filip Larwa, Szymon Przybyłowicz, Marcin Wolanin i Aleksander Sarecki.

Myślę, że możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mimo wakacji i wciąż trwających upałów frekwencja z każdym kolejnym treningiem jest coraz większa. Cieszy fakt, że to nad czym pracujemy ma przełożenie na naszą postawę na boisku podczas meczów. W dzisiejszym spotkaniu byliśmy zespołem lepszym, lepiej też wyglądaliśmy kondycyjnie. Oddaliśmy dziś dużo strzałów z dystansu, po których padły dwa gole. Solidnie trenujemy i widać wyraźne postępy. Chłopaki szybko załapali nowy system gry – mówił po meczu trener junior młodszych Łady, Emil Zygmunt.

We wtorek naszych młodych piłkarzy czeka kolejny sparing. Tym razem zmierzą się z juniorami starszymi Włókniarza Frampol.