WZNAWIAMY TRENINGI

We wtorek, 9 lipca, piłkarze Łady spotkają się na pierwszym treningu w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020. Tydzień później do treningów przystąpią zawodnicy grup juniorskich Łady 1945 Biłgoraj.

Przed nami kolejny sezon piłkarskiej IV ligi. Po krótkim odpoczynku piłkarze Łady wracają do pracy na treningach, by jak najlepiej przygotować się do trudów całego sezonu. Pierwsze spotkanie seniorów Łady odbędzie się już w najbliższy wtorek. W ramach przygotowań drużyna prowadzona przez Bartłomieja Kowalika rozegra 6 sparingów:


13/14 lipca – Lewart Lubartów
20/21 lipca – Kryształ Werbkowice
26/27 lipca – Janowianka Janów Lubelski
31 lipca – Sparta Rejowiec Fabryczny
3 sierpnia – Tomasovia Tomaszów Lubelski
9 sierpnia – Gryf Gmina Zamość

15 lipca przygotowania do sezonu rozpoczną obie grupy juniorskie, których trenerem jest Emilian Zygmunt. Nasi młodzi zawodnicy w okresie wakacji będą trenować min. 4 razy w tygodniu. W sierpniu przystąpią do rozgrywek ligi wojewódzkiej, gdzie będą mierzyć się m.in. z Górnikiem Łęczna, Stalą Kraśnik, Chełmianką Chełm, Sygnałem Lublin, Widokiem Lublin czy Tomasovią Tomaszów Lubelski.

WCIĄŻ MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH DRUŻYN!

Chętni do gry w seniorach mogą przyjść na trening, zgłaszać się do klubu lub bezpośrednio do trenera Bartłomieja Kowalika.

Ogłaszamy nabór chłopców z roczników 2003-2004 (junior młodszy) oraz 2001-2002 (junior starszy). Przyjdź na trening i dołącz do drużyny!

Zapraszamy na treningi otwarte:

15 lipca (poniedziałek) g. 16:00
19 lipca (piątek), g. 16:00

Treningi odbędą się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Targowej 15 w Biłgoraju.