ZA TYDZIEŃ MECZ Z HETMANEM

W związku ze zbliżającym się mecze IV ligi pomiędzy Ładą a Hetmanem Zamość, który zostanie rozegrany jako impreza masowa, zarząd klubu wystosował pismo informacyjne, w którym omawiane są m.in. zasady wejścia na mecz i przedsprzedaży biletów. Koniecznie przeczytajcie!

INFORMACJA WS. MECZU ŁADA 1945 BIŁGORAJ – HETMAN ZAMOŚĆ

Zarząd Klubu Sportowego „Łada 1945 Biłgoraj” informuje, że w sobotę, 25.05.2019r. o godz. 17.00 na stadionie OSIR przy ul. Targowej 15 w Biłgoraju zostanie rozegrany mecz IV ligi pomiędzy drużynami Łada 1945 Biłgoraj – KS Hetman Zamość.

Mecz organizowany jest jako impreza masowa, a w związku z tym wszyscy kibice, którzy pragną wziąć udział w widowisku zobowiązani są do respektowania szczególnych zasad porządkowych i organizacyjnych:

  1. Na stadion będzie można wejść wyłącznie po zakupie biletu (posiadacze karnetów nie muszą kupować dodatkowych biletów), za okazaniem dowodu tożsamości, podaniu numeru pesel, imienia i nazwiska (obowiązuje wszystkich wchodzących na teren obiektu). Cena biletu – 10 zł – DLA WSZYSTKICH.
  2. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia własnych napojów oraz materiałów niebezpiecznych.

Ponadto informujemy, iż 21.05 (wtorek) ruszy przedsprzedaż biletów. Będzie można  nabyć  bilet w kasie klubu od  21.05 do 24.05 w godzinach 10:00 – 15:30, a także przed meczem (ilość biletów jest ograniczona). Zachęcamy kupowania biletów w przedsprzedaży, gdyż znacząco usprawni to niezbędne procedury podczas wchodzenia na mecz.

Zalecamy, by przybyć na mecz co najmniej 30 minut przed jego rozpoczęciem, by uniknąć oczekiwania w długiej kolejce przy bramie.

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem:

Zarząd Klubu