Skontaktuj się klub@ladabilgoraj.pl
Zadzwoń +48 606 917 804
Czas pracy 08:00 - 16:00

Klasa Okręgowa

Keeza Klasa Okręgowa, sezon 2021/2022, grupa zamojska

 

 

Kolejka 1 – 14-15 sierpnia

Włókniarz Frampol 3-3 Łada 1945 Biłgoraj
Olimpia Miączyn 0-2 Korona Łaszczów
Sparta Łabunie 3-2 Metalowiec Goraj
Pogoń 96 Łaszczówka 7-0 Tur Turobin
przerwany po I połowie przy stanie 7-0 – goście zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Błękitni Obsza
Andoria Mircze 1-1 Victoria Łukowa
Tanew Majdan Stary 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Omega Stary Zamość 2-0 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 4-1 Granica Lubycza Królewska
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza 2-0 Andoria Mircze
Tur Turobin 2-2 Olimpiakos Tarnogród
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
Metalowiec Goraj 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka
Korona Łaszczów 4-1 Sparta Łabunie
Włókniarz Frampol 2-1 Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary 4-2 Victoria Łukowa

Kolejka 3 – 25 sierpnia

Olimpia Miączyn 3-1 Łada 1945 Biłgoraj
Sparta Łabunie 3-1 Włókniarz Frampol
Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Korona Łaszczów
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Metalowiec Goraj
Andoria Mircze 4-1 Tur Turobin
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany
Tanew Majdan Stary 0-0 Błękitni Obsza
Omega Stary Zamość 7-2 Victoria Łukowa
Granica Lubycza Królewska 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 4 – 28-29 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Błękitni Obsza 0-2 Omega Stary Zamość
Tur Turobin 1-2 Tanew Majdan Stary
Metalowiec Goraj 2-1 Andoria Mircze
Korona Łaszczów 0-3 Olimpiakos Tarnogród
Włókniarz Frampol 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpia Miączyn 2-1 Sparta Łabunie
Granica Lubycza Królewska 3-0 Victoria Łukowa

Kolejka 5 – 4-5 września

Sparta Łabunie 0-4 Łada 1945 Biłgoraj
Pogoń 96 Łaszczówka 2-3 Olimpia Miączyn
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Włókniarz Frampol
Andoria Mircze 2-1 Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary 1-1 Metalowiec Goraj
Omega Stary Zamość 3-1 Tur Turobin
Granica Lubycza Królewska 2-2 Błękitni Obsza
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Victoria Łukowa

Kolejka 6 – 11-12 września

Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Victoria Łukowa
Błękitni Obsza 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Tur Turobin 0-1 Granica Lubycza Królewska
Metalowiec Goraj 0-3 Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów 0-2 Tanew Majdan Stary
Włókniarz Frampol 3-3 Andoria Mircze
Olimpia Miączyn 0-1 Olimpiakos Tarnogród
Sparta Łabunie 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 7 – 18-19 września

Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Łada 1945 Biłgoraj
w pierwotnym terminie (19 września, 11:00) odwołany z powodu zalania boiska
Olimpiakos Tarnogród 3-1 Sparta Łabunie
Andoria Mircze 0-2 Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary 5-2 Włókniarz Frampol
Omega Stary Zamość 5-2 Korona Łaszczów
Granica Lubycza Królewska 1-0 Metalowiec Goraj
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Tur Turobin
Victoria Łukowa 1-2 Błękitni Obsza

Kolejka 8 – 25-26 września

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Błękitni Obsza
Tur Turobin 0-3 Victoria Łukowa
(walkower) na boisku 4-0
Metalowiec Goraj 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Korona Łaszczów 2-1 Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol 0-1 Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn 0-2 Tanew Majdan Stary
Sparta Łabunie 1-5 Andoria Mircze
Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 9 – 2-3 października

Olimpiakos Tarnogród 2-2 Łada 1945 Biłgoraj
Andoria Mircze 3-4 Pogoń 96 Łaszczówka
Tanew Majdan Stary 7-1 Sparta Łabunie
Omega Stary Zamość 2-2 Olimpia Miączyn
Granica Lubycza Królewska 3-0 Włókniarz Frampol
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Korona Łaszczów
Victoria Łukowa 1-2 Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza 4-0 Tur Turobin

Kolejka 10 – 9-10 października

Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Tur Turobin
Metalowiec Goraj 1-2 Błękitni Obsza
Korona Łaszczów 2-2 Victoria Łukowa
Włókniarz Frampol 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia Miączyn 2-1 Granica Lubycza Królewska
Sparta Łabunie 1-4 Omega Stary Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Andoria Mircze

Kolejka 11 – 16-17 października

Tanew Majdan Stary 2-1 Olimpiakos Tarnogród
Omega Stary Zamość 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka
Granica Lubycza Królewska 3-2 Sparta Łabunie
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Olimpia Miączyn
Victoria Łukowa 8-1 Włókniarz Frampol
Błękitni Obsza 3-0 Korona Łaszczów
Tur Turobin 2-0 Metalowiec Goraj
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Andoria Mircze

Kolejka 12 – 23-24 października

Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Metalowiec Goraj
Korona Łaszczów 6-1 Tur Turobin
Włókniarz Frampol 0-1 Błękitni Obsza
Olimpia Miączyn 4-1 Victoria Łukowa
Sparta Łabunie 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Granica Lubycza Królewska
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Omega Stary Zamość
Andoria Mircze 0-4 Tanew Majdan Stary

Kolejka 13 – 30-31 października

Tanew Majdan Stary 2-1 Łada 1945 Biłgoraj
Omega Stary Zamość 4-0 Andoria Mircze
Granica Lubycza Królewska 3-0 Olimpiakos Tarnogród
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa 5-0 Sparta Łabunie
Błękitni Obsza 5-1 Olimpia Miączyn
Tur Turobin 0-1 Włókniarz Frampol
Metalowiec Goraj 2-1 Korona Łaszczów

Kolejka 14 – 6-7 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Korona Łaszczów
Włókniarz Frampol 1-0 Metalowiec Goraj
Olimpia Miączyn 4-1 Tur Turobin
Sparta Łabunie 1-3 Błękitni Obsza
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Victoria Łukowa
w pierwotnym terminie (6 listopada, 14:00) odwołany
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Andoria Mircze 2-1 Granica Lubycza Królewska
Tanew Majdan Stary 1-3 Omega Stary Zamość

Kolejka 15 – 11 listopada

Omega Stary Zamość 2-2 Łada 1945 Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska 0-2 Tanew Majdan Stary
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Andoria Mircze
Victoria Łukowa 2-0 Olimpiakos Tarnogród
Błękitni Obsza 4-2 Pogoń 96 Łaszczówka
Tur Turobin 7-2 Sparta Łabunie
Metalowiec Goraj 2-0 Olimpia Miączyn
Korona Łaszczów 3-3 Włókniarz Frampol

Kolejka 16 – 19 – 20 marca

Łada 1945 Biłgoraj 5-0 Włókniarz Frampol
Granica Lubycza Królewska 0-3 Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów 1-3 Olimpia Miączyn
Metalowiec Goraj 3-2 Sparta Łabunie
Błękitni Obsza 0-0 Olimpiakos Tarnogród
Tur Turobin 1-4 Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa 4-2 Andoria Mircze
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Tanew Majdan Stary

Kolejka 17 – 26 – 27 marca

Omega Stary Zamość 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Granica Lubycza Królewska 1-4 Łada 1945 Biłgoraj
Sparta Łabunie 1-3 Korona Łaszczów
Pogoń 96 Łaszczówka 2-0 Metalowiec Goraj
Andoria Mircze 1-3 Błękitni Obsza
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Tur Turobin
Victoria Łukowa 0-1 Tanew  Majdan Stary
Olimpia Miączyn 5-1 Włókniarz Frampol

Kolejka 18 – 2 – 3 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Olimpia Miączyn
Włókniarz Frampol 2-1 Sparta Łabunie
Korona Łaszczów 5-2 Pogoń 96 Łaszczówka
Metalowiec Goraj Olimpiakos Tarnogród – odwołany ze względu na stan boiska
Tur Turobin 0-2 Andoria Mircze
Błęktini Obsza 2-0 Tanew Majdan Stary
Victoria Łukowa Omega Stary Zamość – odwołany ze względu na stan boiska
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 19 – 9 – 10 kwietnia

Victoria Łukowa 2-1 Granica Lubycza Królewska
Roztocze Szczebrzeszyn 0-4 Łada 1945 Biłgoraj
Omega Stary Zamość 0-2 Błęktini Obsza
Tanew Majdan Stary 7-1 Tur Turobin
Andoria Mircze 0-1 Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród 3-1 Korona Łaszczów – w Łaszczowie, Olimpiakos gospodarzem
Pogoń 96 Łaszczówka 3-3 Włókniarz Frampol
Sparta Łabunie 0-5 Olimpia Miączyn