Kontakt klub@ladabilgoraj.pl
Zadzwoń +48 606 917 804
Pracujemy 08:00 - 16:00

IV liga

Hummel IV liga lubelska, sezon 2023 / 2024

źródło: https://lzpn.pl/

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia

Stal Poniatowa 0-4 Górnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice 0-2 Start Krasnystaw
KS Drzewce 4-3 Lublinianka Lublin
Ogniwo Wierzbica 0-3 Janowianka Janów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-5 Łada 1945 Biłgoraj
Stal Kraśnik 4-0 Grom Kąkolewnica
mecz przerwany w 44. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Lewart Lubartów 1-0 Granit Bychawa
Motor II Lublin 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Gryf Gmina Zamość 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 2 – 15 sierpnia

Górnik II Łęczna 1:2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Opolanin Opole Lubelskie 0:3 Gryf Gmina Zamość
Granit Bychawa 1:3 Motor II Lublin
Grom Kąkolewnica 0:5 Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 2:1 Stal Kraśnik
Janowianka Janów Lubelski 1:0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 3:4 Ogniwo Wierzbica
Start Krasnystaw 0:2 KS Drzewce
Stal Poniatowa 1:2 Kryształ Werbkowice

Kolejka 3 – 19-20 sierpnia

Kryształ Werbkowice 3:3 Górnik II Łęczna
KS Drzewce 3:0 Stal Poniatowa
Ogniwo Wierzbica 2:3 Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1 Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik 2:1 Janowianka Janów Lubelski
Lewart Lubartów 2:1 Łada 1945 Biłgoraj
Motor II Lublin 1:2 Grom Kąkolewnica
Gryf Gmina Zamość 4:0 Granit Bychawa
Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 4 – 26-27 sierpnia

Górnik II Łęczna 3:1 Opolanin Opole Lubelskie
Granit Bychawa 0:3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Grom Kąkolewnica 1:4 Gryf Gmina Zamość
Łada 1945 Biłgoraj 1:2 Motor II Lublin
Janowianka Janów Lubelski 3:3 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 0:2 Stal Kraśnik
Start Krasnystaw 5:2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Poniatowa 1:0 Ogniwo Wierzbica
Kryształ Werbkowice 2:1 KS Drzewce

Kolejka 5 – 30 sierpnia

KS Drzewce 2:2 Górnik II Łęczna
Ogniwo Wierzbica 0:0 Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 Stal Poniatowa
Stal Kraśnik 3:1 Start Krasnystaw
Lewart Lubartów 1:0 Lublinianka Lublin
Janowianka Janów Lubelski 2:2 Motor II Lublin
Gryf Gmina Zamość 0:1 Łada 1945 Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski 5:1 Grom Kąkolewnica
Opolanin Opole Lubelskie 7:2 Granit Bychawa

Kolejka 6 – 2-3 września

Górnik II Łęczna 1:0 Granit Bychawa
Opolanin Opole Lubelskie 2:1 Grom Kąkolewnica
Łada 1945 Biłgoraj 1:0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Janowianka Janów Lubelski-Gryf Gmina Zamość
Lublinianka Lublin 0:1 Motor II Lublin
Start Krasnystaw 1:0 Lewart Lubartów
Stal Poniatowa 1:3 Stal Kraśnik
Kryształ Werbkowice 1:1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Drzewce 2:0 Ogniwo Wierzbica

Kolejka 7 – 9-10 września

Ogniwo Wierzbica 1:1 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:4 KS Drzewce
Stal Kraśnik 6:0 Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów 2:2 Stal Poniatowa
Motor II Lublin 1:2 Start Krasnystaw
Gryf Gmina Zamość 2:2 Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski 0:2 Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 3:2 Łada 1945 Biłgoraj
Granit Bychawa 3:0 Grom Kąkolewnica

Kolejka 8 – 16-17 września

Górnik II Łęczna 1:2 Grom Kąkolewnica
Łada 1945 Biłgoraj 3:0 Granit Bychawa
Janowianka Janów Lubelski 5:1 Opolanin Opole Lubelskie
Lublinianka Lublin 1:0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Start Krasnystaw 1:0 Gryf Gmina Zamość
Stal Poniatowa 0:3 Motor II Lublin
Kryształ Werbkowice 0:3 Lewart Lubartów
KS Drzewce 2:2 Stal Kraśnik
Ogniwo Wierzbica 0:5 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 9 – 23-24 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0 Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik 3:1 Ogniwo Wierzbica
Lewart Lubartów 1:3 KS Drzewce
Motor II Lublin 2:1 Kryształ Werbkowice
Gryf Gmina Zamość 0:3 Stal Poniatowa
Huragan Międzyrzec Podlaski 1:2 Start Krasnystaw
Opolanin Opole Lubelskie 3:0 Lublinianka Lublin
Granit Bychawa 0:2 Janowianka Janów Lubelski
Grom Kąkolewnica 2:4 Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 10 – 30 września-1 października

Górnik II Łęczna 3:2 Łada 1945 Biłgoraj
Janowianka Janów Lubelski 5:0 Grom Kąkolewnica
Lublinianka Lublin 1:0 Granit Bychawa
Start Krasnystaw 2:2 Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa 6:1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Kryształ Werbkowice 2:0 Gryf Gmina Zamość
KS Drzewce 2:2 Motor II Lublin
Ogniwo Wierzbica 0:2 Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 Stal Kraśnik

Kolejka 11 – 7-8 października

Stal Kraśnik-Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów-Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor II Lublin-Ogniwo Wierzbica
Gryf Gmina Zamość-KS Drzewce
Huragan Międzyrzec Podlaski-Kryształ Werbkowice
Opolanin Opole Lubelskie-Stal Poniatowa
Granit Bychawa-Start Krasnystaw
Grom Kąkolewnica-Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 1:1 Janowianka Janów Lubelski

Kolejka 12 – 14-15 października

Górnik II Łęczna-Janowianka Janów Lubelski
Lublinianka Lublin 1:2 Łada 1945 Biłgoraj
Start Krasnystaw-Grom Kąkolewnica
Stal Poniatowa-Granit Bychawa
Kryształ Werbkowice-Opolanin Opole Lubelskie
KS Drzewce-Huragan Międzyrzec Podlaski
Ogniwo Wierzbica-Gryf Gmina Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski-Motor II Lublin
Stal Kraśnik-Lewart Lubartów

Kolejka 13 – 21-22 października

Lewart Lubartów-Górnik II Łęczna
Motor II Lublin-Stal Kraśnik
Gryf Gmina Zamość-Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski-Ogniwo Wierzbica
Opolanin Opole Lubelskie-KS Drzewce
Granit Bychawa-Kryształ Werbkowice
Grom Kąkolewnica-Stal Poniatowa
Łada 1945 Biłgoraj 1:3 Start Krasnystaw
Janowianka Janów Lubelski-Lublinianka Lublin

Kolejka 14 – 28-29 października

Górnik II Łęczna-Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw-Janowianka Janów Lubelski
Stal Poniatowa 1:3 Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice-Grom Kąkolewnica
KS Drzewce-Granit Bychawa
Ogniwo Wierzbica-Opolanin Opole Lubelskie
Tomasovia Tomaszów Lubelski-Huragan Międzyrzec Podlaski
Stal Kraśnik-Gryf Gmina Zamość
Lewart Lubartów-Motor II Lublin

Kolejka 15 – 4-5 listopada

Motor II Lublin-Górnik II Łęczna
Gryf Gmina Zamość-Lewart Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski-Stal Kraśnik
Opolanin Opole Lubelskie-Tomasovia Tomaszów Lubelski
Granit Bychawa-Ogniwo Wierzbica
Grom Kąkolewnica-KS Drzewce
Łada 1945 Biłgoraj 2:1 Kryształ Werbkowice
Janowianka Janów Lubelski-Stal Poniatowa
Lublinianka Lublin-Start Krasnystaw

Kolejka 16 – 11-12 listopada

Górnik II Łęczna-Start Krasnystaw
Stal Poniatowa-Lublinianka Lublin
Kryształ Werbkowice-Janowianka Janów Lubelski
KS Drzewce 1:0 Łada 1945 Biłgoraj
Ogniwo Wierzbica-Grom Kąkolewnica
Tomasovia Tomaszów Lubelski-Granit Bychawa
Stal Kraśnik-Opolanin Opole Lubelskie
Lewart Lubartów-Huragan Międzyrzec Podlaski
Motor II Lublin-Gryf Gmina Zamość

Kolejka 17 – 18-19 listopada

Gryf Gmina Zamość-Górnik II Łęczna
Huragan Międzyrzec Podlaski-Motor II Lublin
Opolanin Opole Lubelskie-Lewart Lubartów
Granit Bychawa-Stal Kraśnik
Grom Kąkolewnica-Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada 1945 Biłgoraj 2:1 Ogniwo Wierzbica
Janowianka Janów Lubelski-KS Drzewce
Lublinianka Lublin-Kryształ Werbkowice
Start Krasnystaw-Stal Poniatowa