INAUGURACJA PRZY TARGOWEJ

W najbliższą niedzielę, 19 marca, piłkarze Łady 1945 Biłgoraj rozegrają swój pierwszy mecz w tej rundzie przed własną publicznością. Rywalem „biało-niebieskich” będzie ostatni w tabeli LKS Milanów.Nareszcie będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji naszych zawodników. Po raz pierwszy w tej rundzie Łada rozegra mecz o ligowe punkty przed własną publicznością. Na początek do Biłgoraja przyjedzie LKS Milanów. Zespół ten zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli IV ligi lubelskiej, mając na koncie zaledwie 3 punkty. W rundzie jesiennej zawodnikom z Milanowa udało się odnieść trzy remisy: z Victorią Żmudź (2:2), Powiślakiem Końskowola (4:4) i… Ładą Biłgoraj (0:0).

W pierwszej kolejce „wiosny”, rozgrywający swoje mecze w Parczewie LKS Milanów przegrał z Włodawianką Włodawa 1:6. Mimo to, wielkim błędem byłoby zlekceważenie przeciwnika. Nie należy się spodziewać, że niedzielny rywal Łady przyjedzie do Biłgoraja dostarczyć punkty bez walki – oczekujmy raczej zaciętej rywalizacji. Wszelkie atuty są jednak po stronie naszego zespołu, dlatego czekamy na ciekawe widowisko i trzy punkty dla Łady.

Mecz Łady z LKS Milanów odbędzie się w niedzielę, 19 marca, o godzinie 14:00. Zachęcamy wszystkich Państwa do przyjścia na stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kto jeszcze nie zdążył nabyć karnetu na całą rundę wiosenną będzie miał okazję zrobić to w kasie klubu przed rozpoczęciem meczu.