JUNIORSKIE GRANIE

W środę pierwszy raz w tym sezonie obie grupy młodzieżowe Łady zaprezentowały swoje umiejętności przed własną publicznością. Juniorzy starsi ulegli Motorowi Lublin 0:1, natomiast juniorzy młodsi pokonali Gaudium Zamość 3:1.

Juniorzy starsi nie mogą niestety zaliczyć do udanej inauguracji sezonu. W dwóch rozegranych do tej pory meczach podopieczni Krzysztofa Pardo zanotowali porażki 1:6 na wyjeździe z Chełmianką oraz 0:1 z Motorem Lublin na własnym stadionie. Środowy mecz wcale nie musiał skończyć się przegraną naszych zawodników – drużyny prowadziły otwartą grę i przez niemal 90 minut utrzymywał się wynik bezbramkowy. Znakomicie w bramce spisywał się występujący w miejsce kontuzjowanego Damiana Przytuły piętnastoletni Szymon Przybyłowicz. Łada miała też swoje okazja do zdobycia bramki, ale ostatecznie w ostatniej minucie podstawowego czasu gry gola zdobyli goście i to oni cieszyli się z kompletu punktów.

Juniorzy starsi: ŁADA 1945 BIŁGORAJ – MOTOR LUBLIN 0:1 (0:0)

Skład: Szymon Przybyłowicz – Paweł Pieczykolan, Michał Maciocha, Kamil Dubiel, Kamil Nowak, Michał Skubis, Mirosław Małysza, Dominik Gąbka, Jakub Smoła, Dawid Piech, Mikołaj Małysza, a także: Patryk Skiba, Bartosz Sowa.

Z drugiego z rzędu zwycięstwa cieszyli się za to juniorzy młodsi Łady. Zawodnicy, których trenerem jest Bartłomiej Kowalik pokonali Gaudium Zamość 3:1 i tym samym zajmują 1 miejsce w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Nasi młodzi piłkarze rozegrali bardzo dobre zawody i w pełni kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Na listę strzelców wpisali się: Mateusz Dziurdza, Dawid Kozak i Kacper Działo, ale oczywiście na ten dobry wynik zapracowała cała drużyna. GRATULACJE!

Juniorzy młodsi: ŁADA 1945 BIŁGORAJ – GAUDIUM ZAMOŚĆ 3:1 (2:1)

Skład: Szymon Przybyłowicz – Jakub Paćkowski, Mateusz Koguc, Dawid Kozak, Sebastian Gorczyca, Łukasz Mazurek, Mateusz Dziurdza, Damian Kupiec, Michał Niemiec, Dawid Poznański, Marcin Wolanin, a także: Jakub Piętak, Jakub Kapuśniak, Paweł Hadam, Filip Larwa, Kacper Działo, Szymon Bryła, Kacper Siek.

Kolejne mecze nasze zespoły rozegrają w sobotę, 19.08 w Tomaszowie Lubelskim.