JUNIORZY GRALI W ZAMOŚCIU

W sobotę swoje mecze rozgrywali też młodzi reprezentanci naszego klubu. Obie drużyny rywalizowały na boiskach za rotundą w Zamościu.

Juniorzy starsi trenowani przez Krzysztofa Pardo po raz czwarty w tej rundzie schodzili z boiska pokonani. Tym razem musieli uznać wyższość Hetmana Zamość, z którym przegrali 0:1. Gol dający wygraną gospodarzom padł po stałym fragmencie gry w 83 minucie meczu. Nasz zespół zajmuje obecnie ostatnie miejsce w swojej grupie Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Liczymy na zmianę niekorzystnej sytuacji w kolejnych meczach, tym bardziej, że skład zespołu powoli się normuje – z wakacyjnych wojaży i po kontuzjach wracają kolejni zawodnicy.

Znakomicie wygląda za to sytuacja w juniorach młodszych. W sobotę juniorzy młodsi pokonali AMSPN Hetman Zamość 2:0. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Wolanin i Sebastian Gorczyca. Zespół prowadzony przez Bartłomieja Kowalika w czterech rozegranych meczach nie odniósł jeszcze porażki.  Trzy zwycięstwa i jeden remis dały naszej drużynie 10 punktów i sytuują ją na pierwszym miejscu w tabeli „południowej” grupy Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Bilans bramek to 10:5. BRAWO!

Kolejne mecze nasi młodzi piłkarze rozegrają już w najbliższy piątek, 1 września, na stadionie OSiR w Biłgoraju. Rywalem naszych drużyn będą juniorzy Lublinianki. Juniorzy starsi zagrają o 12:00, natomiast ich młodsi koledzy wybiegną na boisko o 14:00.