JUNIORZY ŁADY TRENUJĄ NA OBOZIE

Młodzi piłkarze z grup juniorskich Łady 1945 Biłgoraj intensywnie przygotowują się do nadchodzącego sezonu. W poniedziałek, 24 lipca, trzydziestoczteroosobowa grupa zawodników wyjechała na obóz sportowo-językowy do Mielnika (woj. podlaskie).

W obozie uczestniczą juniorzy starsi i młodsi, którzy pod okiem trenerów Krzysztofa Pardo i Bartłomieja Kowalika szkolą swoje piłkarskie umiejętności i przygotowują się do rozgrywek ligowych. Obóz potrwa do soboty, a każdy dzień zaplanowany został tak, by młodzi zawodnicy jak najlepiej wykorzystali ten czas. Treningi odbywać będą się 2-3 razy dziennie na znakomicie przygotowanych obiektach w Mielniku nad rzeką Bug, a dodatkowo chłopcy będą mieli okazję poznać podstawy języka i kultury hiszpańskiej podczas zajęć językowych prowadzonych przez wykwalifikowanego specjalistę.

Głównym celem obozu jest jak najlepsze przygotowanie biłgorajskiej młodzieży do zmagań ligowych oraz wzajemna integracja. Przypomnijmy, obie grupy rywalizują w lidze wojewódzkiej, gdzie mierzą się z rówieśnikami m.in. z Lublina, Zamościa, Puław, Chełma, Tomaszowa Lubelskiego czy Lubartowa. Rozgrywki startują 12 sierpnia.

Organizatorem obozu jest klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj przy współpracy organizacyjno-finansowej Rodziców zawodników, a także sponsorów:

Jarosława Roraty

Mirosława Laskowskiego

Kazimierza Ordeckiego

Stanisława Tokarza

oraz PKS Biłgoraj