JUNIORZY MŁODSI Z NOWYM TRENEREM

Arkadiusz Baran został nowym trenerem juniorów młodszych Łady 1945 Biłgoraj. Dziś nasz zespół rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych.

Za nami pierwszy trening juniorów młodszych po trwającej około miesiąca przerwie. Na dzisiejszych zajęciach, mimo mroźnej aury, stawiło się szesnastu zawodników, wśród nich oglądaliśmy nowe twarze. Nową postacią w naszym klubie jest też trener tej grupy, Arkadiusz Baran.

Jestem zadowolony z frekwencji na pierwszych zajęciach. Widać wyraźnie, że chłopaki mają spore umiejętności. Zarówno technicznie, jak i szybkościowo czy wytrzymałościowo wyglądają naprawdę dobrze. Zapowiada się dobry materiał na piłkarzy – dzielił się swoimi wrażeniami po pierwszym treningu Arkadiusz Baran.

Arkadiusz Baran posiada uprawnienia trenerskie UEFA B. W swojej dotychczasowej karierze trenował przede wszystkim grupy seniorskie, z którymi osiągał dobre rezultaty. Prowadzone przez niego zespoły dwukrotnie awansowały do wyższych klas rozgrywkowych (Albatros Biszcza, Tanew Majdan Stary). Trenera Arkadiusza Barana cechują ambicja, rzetelność i dobry kontakt z młodzieżą. Mamy nadzieję, że te cechy i dobre przygotowanie merytoryczne, które gwarantują wysokie uprawnienia trenerskie, przyczynią się do osiągania przez juniorów młodszych Łady 1945 Biłgoraj jak najlepszych wyników sportowych. POWODZENIA!