JUNIORZY Z KOLEJNĄ WYGRANĄ

Drużyna juniorów młodszych Łady 1945 Biłgoraj nie zwalnia tempa. Trzeci mecz w tej rundzie i trzecie zwycięstwo! Tym razem łupem biało-niebieskich padła Unia Hrubieszów. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

To było kolejne bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Zespół prowadzony przez Grzegorza Paczosa grał odważnie i ofensywnie, co przełożyło się na strzelenie 4 goli. Trzeba zaznaczyć, że bramek w tym meczu, przy lepszej skuteczności, mogło być zdecydowanie więcej. Na listę strzelców wpisali się: 2x Paweł Wolanin oraz Rafał Kutyła i Jakub Kołodziej.

– Nasze zwycięstwo dzisiaj jest w pełni zasłużone. Cały zespół zagrał bardzo dobrze. To efekt regularnych treningów i dobrze przeprowadzonego okresu przygotowawczego. Chłopaki, którzy dołączyli do nas przed rundą także dobrze się odnajdują. Fajnie gramy piłką, zdecydowanie lepiej niż jesienią i myślę, że z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądać jeszcze lepiej – powiedział po meczu Rafał Kutyła, kapitan drużyny.

Dzięki dzisiejszej wygranej nasza drużyna umocniła się na pozycji lidera Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych.

Łada 1945 Biłgoraj – Unia Hrubieszów 4:1 (2:1)

Skład: Łukasz Żurek – Kamil Wolanin, Bartłomiej Kutryn, Rafał Kutyła, Krystian Sereda, Jakub Kołodziej, Dawid Senderek, Bartłomiej Ciosmak, Paweł Wolanin, Tutys Haraszczuk, Konrad Leńczuk oraz Maciej Gajór, Kornel Mielnik, Łukasz Chołyst, Kacper Marczak, Mateusz Jabłoński, Michał Rapa.