ŁADA JUNIOR CAMP 2018

Trwa druga edycja cyklu jednodniowych obozów piłkarskich „Łada Junior Camp 2018”. W tym roku z trenerem Bartłomiejem Kowalikiem i naszymi juniorami gościmy w Biszczy i Tarnogrodzie. W najbliższą sobotę odbędzie się finał projektu.

Projekt „Łada Junior Camp 2018” zorganizowany jest jako uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i ma na celu popularyzację piłki nożnej oraz zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży z terenu miasta Biłgoraj i powiatu biłgorajskiego. W czwartkowe południe gościliśmy nad zalewem w Biszczy, gdzie realizowany był pierwszy z cyklu naszych obozów. W piknikowej atmosferze trener Bartłomiej Kowalik prowadził trening dla dzieci z gminy Biszcza. Pomagali mu w tym juniorzy Łady 1945 Biłgoraj: Szymon Przybyłowicz, Szymon Bryła i Jakub Paćkowski.

Znakomicie przygotowany teren przy zalewie oraz znacząca pomoc organizacyjna i zakup nagród rzeczowych dla uczestników imprezy to zasługa Zbigniewa Pyczki – Wójta Gminy Biszcza, Piotra Cichórza – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji oraz pracowników tegoż ośrodka. Serdecznie dziękujemy!

Jutro nasza ekipa jedzie do Tarnogrodu, gdzie odbędzie się drugi z obozów piłkarskich. W sobotę na głównej płycie stadionu OSiR w Biłgoraju młodzi piłkarze z Biszczy i Tarnogrodu zagrają z ich rówieśnikami z Biłgoraja. Szykuje się mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zapraszamy wszystkich, którzy w te wakacje mają ochotę przeżyć fajną piłkarską przygody i otrzymać od nas medale i nagrody!

Projekt realizowany jest przy wsparciu poseł na sejm RP Agaty Borowiec. Głównym sponsorem projektu „Łada Junior Camp 2018” jest PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Wsparły nas także: MODEL Opakowania i Urząd Miasta Biłgoraj, Urząd Gminy Biszcza, Urząd Gminy Tarnogród, poseł na sejm RP Genowefa Tokarska oraz radny Rady Miasta Biłgoraj Tomasz Bednarz.