LIGOWE MECZE JUNIORÓW

W środowe popołudnie swoje mecze rozegrały drużyny młodzieżowe Łady 1945 Biłgoraj. Juniorzy młodsi pokonali Chełmiankę 5:4, zaś juniorzy starsi ulegli piłkarzom z Chełma 0:5.

Solidnie trenujący juniorzy młodsi Łady pod okiem trenera Emila Zygmunta wracają na właściwe tory. W dzisiejszym meczu nasi piłkarze byli lepsi od rywala, co udokumentowali strzeleniem aż pięciu goli (Dominik Piętak x2, Marcin Wolanin, Miłosz Książek, Dawid Kozak). 20 minut przed końcem meczu „biało-niebiescy” prowadzili 5:1. Niestety w końcówce stracili trzy gole, czym sprawili, że ostatnie minuty były bardzo nerwowe. Na szczęście udało im się dowieźć korzystny rezultat do końca spotkania. Brawo chłopaki!

Po zakończeniu meczu juniorów młodszych na boisko wybiegli juniorzy starsi. Niespodziewana rezygnacja trenera Krzysztofa Pardo tuż przed startem rozgrywek sprawiła, że drużyna przeżywała trudny okres. W dzisiejszym meczu nasz zespół uległ Chełmiance 0:5, a na ławce trenerskiej zobaczyliśmy trenera Marcina Palucha, który rozpocznie pracę z naszą młodzieżą.