PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU

Do końca kwietnia osoby fizyczne mają czas na to, by rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Do doskonała okazja do tego, by dołączyć do grona SPONSORÓW BIŁGORAJSKIEGO SPORTU. Wystarczy przekazać 1% podatku na fundusz ŁADA 1945 BIŁGORAJ wpisując w odpowiedniej rubryce rozliczenia KRS: 82324

Łada 1945 Biłgoraj to dynamicznie i prężnie rozwijający się klub piłkarski. Dbamy o rozwój sportowy mieszkańców Biłgoraja i całego regionu. Robimy wszystko, by piłka nożna w naszym mieście stała na jak najwyższym poziomie, z pożytkiem dla młodzieży, stale podnoszącej swoje umiejętności, oraz kibiców, którzy przychodzą oglądać mecze z udziałem naszych drużyn.

W minionym roku nasz klub realizował szereg inicjatyw mających na celu popularyzację piłki nożnej i poprawę jakości footballu w naszym regionie.

WSPÓLNIE UDAŁO NAM SIĘ ZROBIĆ WIELE – WSPÓLNIE ZROBIMY JESZCZE WIĘCEJ!

Zapraszamy Państwa do wsparcia działalności stowarzyszenia Łada 1945 Biłgoraj. Każdy może zostać sponsorem naszej drużyny! Wystarczy, wypełniając roczne zeznanie podatkowe, przekazać 1% swojego podatku, wpisując w odpowiednie pola formularza PIT: FUNDUSZ ŁADA 1945 BIŁGORAJ oraz podając numer KRS: 82324.

Łada ulotki 1% podatku 1strŁada ulotki 1% podatku 2str