SENIORZY W LUBARTOWIE, JUNIORZY W PUŁAWACH

Przed nami weekend pełen piłkarskich emocji z udziałem naszych drużyn. W sobotę o 15:00 seniorzy Łady grać będą w Lubartowie z Lewartem, natomiast następnego dnia już o 11:00 juniorzy starsi naszego klubu zmierzą się z Wisłą w Puławach.

W ramach 20 kolejki spotkań IV ligi lubelskiej tym razem naszą drużynę czeka wyjazd do Lubartowa. Lewart to solidny i ograny czwartoligowiec, z którym Łada mierzyła się już wielokrotnie. W poprzedniej rundzie na stadionie w Biłgoraju w bezpośrednim pojedynku nie obejrzeliśmy żadnej bramki, ale emocji nie brakowało. Sobotni rywal podopiecznych Ireneusza Zarczuka zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli i po 9 wygranych, 5 remisach i 5 porażkach ma na koncie 32 punkty – o 6 punktów więcej niż zgromadziła do tej pory Łada. Oba zespoły z pewnością będą walczyć w tym meczu wyłącznie o zwycięstwo, dlatego zapowiada się ciekawe widowisko.

Następnego dnia, tj. w niedzielę 26 marca o godz. 11:00 wyjazdowym meczem z Wisłą Puławy nasi juniorzy zainaugurują rundę wiosenną I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. W poprzedniej rundzie na stadionie w Biłgoraju Łada w ładnym stylu pokonała Wisłę 2:0. Na listę strzelców wpisali się wówczas Filip Mróz i Paweł Pieczykolan. Nie mielibyśmy nic przeciwko, by taki scenariusz powtórzył się w tę niedzielę.

Liczymy na dobre występy naszych drużyn i trzymamy kciuki!