SPARING NA REMIS

Wynikiem 3:3 zakończył się mecz kontrolny pomiędzy Ładą a Unią Nowa Sarzyna. Spotkanie rozgrywane było w Wielką Sobotę na boisku rywala.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: dwie Maksymilian Kubik i jedną Josue Silva. Trener Marcin Mura w sobotnim sparingu z powodu braku m.in. Dariusza Kulińskiego i Dominika Skubisza testował nowe ustawienie. W pierwszej połowie nasz zespół grał zdecydowanie poniżej oczekiwań i zasłużenie przegrywał do przerwy 0:1. Po zmianie stron Łada dominowała, ale liczne błędy nie pozwoliły ostatecznie cieszyć się z wygranej z liderem stalowowolskiej ligi okręgowej.

Wszyscy czekamy na emocje związane z rywalizacją w lidze. Przypominamy, najbliższym rywalem ligowym Łady będzie Grom Różaniec. Mecz odbędzie się w niedzielę, 11.04.2021 o godz. 16:00 na stadionie OSiR w Biłgoraju.