WALCZYMY O BOISKO

Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj popiera inicjatywę „Budowa boiska do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Biłgoraju”. Realizacja inwestycji zależy od nas wszystkich – W GŁOSOWANIU NA BUDŻET OBYWATELSKI WYBIERZMY NR 8!

W tym roku po raz pierwszy w historii naszego miasta będziemy mieć możliwość oddania swojego głosu na jeden z projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. Zgodnie z założeniami budżetu obywatelskiego, mieszkańcy Biłgoraja mogli zgłaszać własne pomysły na wykorzystanie 150 tysięcy złotych, które Rada Miasta Biłgoraj zabezpieczyła na ten cel. Weryfikację pozytywnie przeszło 8 projektów, a każdy z nich zasługuje na to, by został zrealizowany. Niestety, łączna wartość zaproponowanych inicjatyw znacznie przekracza środki, które można wykorzystać. Dlatego o tym, co ostatecznie zostanie wykonane w ramach budżetu obywatelskiego, zdecyduje głosowanie.

W imieniu całego środowiska piłkarskiego w naszym mieście zachęcamy wszystkich Państwa do oddania głosu na projekt nr 8 – „Budowa boiska do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju”.

Projekt, który zgłosili przedstawiciele różnych środowisk sportowych z terenu całego miasta zakłada gruntowną przebudowę boiska trawiastego, wykonanie nowej murawy, ustawienie nowych bramek i ławek dla zawodników rezerwowych. Będzie to nowoczesny, bezpieczny i przyjazny obiekt, który będzie służył nie tylko uczniom SP nr 5 i Gimn. nr 2, ale także zawodnikom szkółek piłkarskich i wszystkim mieszkańcom Biłgoraja. NIE POTRZEBA WIELE, BY TO MIEJSCE PONOWNIE OŻYŁO – WYBIERZ PROJEKT NR 8!

 

JAK, GDZIE, KIEDY GŁOSOWAĆ:

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Biłgoraja, który ma ukończone 16 lat. Głosowanie trwa od 15 lutego do 15 marca 2017 r. Aby oddać swój głos należy wypełnić kartę do głosowania wpisując wyłącznie swoje imię i nazwisko i wstawiając znak X obok wybranego projektu, a następnie wrzucić ją do urny ustawionej w Urzędzie Miasta Biłgoraj (biuro podawcze, parter). Karty do głosowania można pobrać w Urzędzie Miasta lub wydrukować ze strony internetowej www.bilgoraj.pl (zakładka: Budżet Obywatelski).

PAMIĘTAJ: Każdy głosujący może oddać tylko JEDEN głos. Nie można zagłosować na dwa lub więcej projektów!

 

Zobacz prezentacje wszystkich projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego: