ZWYCIĘSTWO PO DOBREJ GRZE

Nareszcie możemy cieszyć się z przekonującego zwycięstwa naszej drużyny. Łada pokonała Górnika II Łęczna 2:0, a jeszcze bardziej od wyniku cieszy styl gry biłgorajskiej ekipy. Łada grała ambitnie, walecznie i skutecznie, w pełni zasługując na wygraną.

Od pierwszego gwizdka sędziego nasz zespół odważnie parł to przodu, szukając swojej szansy na zdobycie gola. Gospodarze grali jednak mądrze i raz po raz również oni stwarzali sobie groźne okazje. Defensywa Łady była czujna i w porę radziła sobie z zagrożeniem. Znakomity mecz rozegrał dziś niewątpliwie stojący między słupkami Anton Alfimov, który doskonale „czytał” grę przeciwników i był znakomity na przedpolu.

W pierwszej części meczu swoje okazje strzeleckie mieli m.in. Graigy Adams Innocent, Arkadiusz Czok, Paweł Nawrocki oraz Josue Silva. Nikomu z nich nie udało się jednak trafić do siatki.

Na drugą część meczu nasi piłkarze wyszli jeszcze bardziej zmotywowani. Efekty przyszły dość szybko. W 64 minucie wprowadzony za Pawła Nawrockiego Emmanuel Osilaja wywalczył piłkę po prawej stronie i dośrodkował po ziemi do nabiegającego Josue Silvy. Brazylijczyk pięknym strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gospodarzy.

Dwie minuty później było już 2:0 dla Łady. Tym razem na listę strzelców wpisał się bardzo aktywny dzisiaj Graigy Adams Innocent. Mimo kilku prób z obu stron, wynik utrzymał się do końca spotkania.

GÓRNIK II ŁĘCZNA – ŁADA 1945 BIŁGORAJ 0:2 (0:0)

Łada: Anton Alfimov – Bartłomiej Myszak, Damian Kupiec, Dariusz Kuliński, Jakub Kapuśniak, Paweł Nawrocki, Dawid Konopka, Graigy Adams Innocent, Mariusz Szarlip, Arkadiusz Czok, Josue Silva. Ponadto grali: Emmanuel Osilaja, Dawid Czerw, Maksymilian Kubik, Will Carvalho.