„GRZEGORZ” NIEŹLE NAMIESZAŁ

Zapowiadane przez synoptyków wichury z obfitym deszczem dotarły także nad nasz region. Cyklon „Grzegorz” pokrzyżował plany wielu drużynom. Z powodu złej pogody odwołano wszystkie dzisiejsze mecze IV ligi i większość spotkań niższych lig.

Chciałoby się powiedzieć: „Jak to dobrze, że Łada swój mecz rozegrała wczoraj”. Dzisiaj z całą pewnością nie doszedłby on do skutku. Z powodu złych warunków atmosferycznych większość drużyn IV ligi przełożyła swoje mecze. Tomasovia nie zagrała z Kłosem Chełm, Lewart Lubartów obszedł się smakiem i musi jeszcze poczekać na potyczkę z Roztoczem Szczebrzeszyn, podobnie jak Kryształ Werbkowice, który miał pokazać swoją wyższość z starciu z Sokołem Adamów. Odwołano także spotkanie Eko Różanka z Victorią Żmudź. Wczoraj, co jeszcze mamy w pamięci, Łada pokonała Górnika II Łęczna 4:2, Lublinianka uległa Stali Kraśnik 1:2, a Hetman Zamość rozgromił na wyjeździe MKS Ryki aż 7:0.

Większość dzisiejszych meczów „okręgówki” także przełożono. Niektóre zespoły zdecydowały się jednak wybiec na boisko. Opłacało się to w przypadku Olendra Sól. Piłkarze tej drużyny pokonali na własnym boisku Ostoję Skierbieszów 2:1. W drugim rozegranym dziś spotkaniu Olimpia Miączyn uległa Gromowi Różaniec 1:4. Przełożono natomiast pojedynki Włókniarza Frampol z Igrosem Krasnobród, Korony Łaszczów z Huczwą Tyszowce, a także VictoriaiŁukowa/Chmielek z Orkanem Bełżec. Wczoraj Gryf Gmina Zamość pokonał Oriona Dereźnia 3:0, Sokół Zwierzyniec wygrał z Olimpiakosem Tarnogród 2:1, a Omega Stary Zamość również 2:1 zwyciężyła w starciu z Unią Hrubieszów.

(W artykule użyto zdjęcia z www.ool24.pl)