JUNIORZY POSTAWILI SIĘ LIDEROWI

Remisem 2:2 zakończył się sobotni mecz juniorów starszych Łady 1945 Biłgoraj z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Zespół z Tomaszowa to aktualny lider tabeli I wojewódzkiej ligi juniorów starszych, dlatego z punktu wywalczonego z tym przeciwnikiem możemy być zadowoleni.

Mecz pomiędzy juniorami Łady i Tomasovii odbywał się w sobotę o godzinie 11:00, czyli równocześnie z pojedynkiem seniorów naszego klubu z Górnikiem II Łęczna. Niestety z tego powodu wielu kibice nie mogli obejrzeć obu tych spotkań. Stało się tak, bo – przypomnijmy – zarząd Górnika zmienił godzinę rozegrania meczu w Łęcznej z 15:00 na właśnie 11:00.

Trener juniorów Krzysztof Pardo miał za to tego dnia do dyspozycji dwóch zawodników, którzy na co dzień trenują z seniorami Łady – mowa o pauzującym za kartki w drużynie seniorów Dominiku Skubiszu oraz powracającym do zdrowia po kontuzji Damianie Chmurze. Obaj piłkarze wnieśli dużo dobrego do gry naszej drużyny.

Pierwsi w meczu Łady z Tomasovią gola zdobyli przyjezdni. W 30 minucie Pawła Brodziaka pokonał Bartosz Iwanicki. 7 minut później Filip Mróz doprowadził jednak do wyrównania i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Na początku drugiej odsłony przyjezdni ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Karola Śrótwę w 49 minucie. Łada odpowiedziała 15 minut przed końcem meczu. Bramkę dającą naszej drużynie 1 punkt strzelił Paweł Pieczykolan.

Kolejny mecz juniorzy starsi Łady 1945 Biłgoraj rozegrają w sobotę 6 maja o godz. 11:00. Nasza drużyna podejmować będzie na własnym stadionie Orlęta Radzyń Podlaski.

Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2 (1:1)

Bramki: Mróz 37′, Pieczykolan 75′