JUNIORZY Z VICTORIĄ – SENIORZY Z TOMASOVIĄ

Przed nami kolejny emocjonujący weekend z Ładą 1945 Biłgoraj. W sobotę na stadionie OSiR w Biłgoraju juniorzy starsi naszego klubu podejmować będą Victorię Parczew (20.05, g. 11:00), natomiast w niedzielę seniorzy czwartoligowej Łady także przed własną publicznością zagrają derbowy mecz z Tomasovią Tomaszów Lubelski (21.05, g. 17:00).

Faworytem sobotniego spotkania są niewątpliwie juniorzy Łady 1945 Biłgoraj, którzy zajmują obecnie 9 miejsce w tabeli I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych, po 17 meczach mając na koncie 19 punktów (5 zwycięstw, 4 remisy, 8 porażek). Victoria rozegrała do tej pory już 18 spotkań i zgromadziła 11 punktów (3 wygrane, 2 remisy, 13 przegranych). Dodatkowym atutem przemawiającym na korzyść podopiecznych Krzysztofa Pardo jest niewątpliwie fakt, iż w tej rundzie przed własną publicznością nasz zespół jeszcze nie przegrał (2 zwycięstwa, 1 remis). Trzymamy kciuki za chłopaków i będziemy kibicować im podczas meczu w sobotę o godzinie 11:00. Po zakończeniu spotkania na boisko wybiegną juniorzy młodsi OSiRu Biłgoraj, trenowani przez Andrzeja Wachowicza.

W niedzielę czeka nas z pewnością bardzo emocjonujący derbowy pojedynek seniorów Łady z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Piłkarze z Tomaszowa, których trenerem jest doskonale znany w Biłgoraju Marek Sadowski, zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli i co prawda raczej nie liczą się już w walce o awans, ale z pewnością są jedną z najgroźniejszych drużyn w tej lidze. Nasza drużyna podbudowana zwycięstwami z Victorią Żmudź (4:1) oraz na trudnym terenie w Hrubieszowie (1:0) będzie walczyć o podtrzymanie dobrej passy i dopisanie do swojego konta kolejnych punktów. Łada – Tomasovia, niedziela, 21 maja, g. 17:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecze z udziałem naszych drużyn!