POBIEGLI Z „BIŁGORAJ BIEGA”

Jak co roku trenerzy i piłkarze Łady przyłączyli się do akcji „Biłgoraj biega”. Tegoroczna edycja odbyła się w piątek 19.05. Seniorzy, juniorzy starsi naszego klubu oraz ich szkoleniowcy wspólnie z innymi mieszkańcami Biłgoraja w ramach popularyzacji biegania i zdrowego trybu życia pokonali dystans 1,5 km z placu przed Urzędem Miasta na stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Biegaczom towarzyszyły znakomita słoneczna pogoda oraz przyjazna atmosfera. We wspólnym biegu wzięło udział łącznie kilkuset mieszkańców naszego miasta w różnym wieku i o różnym „poziomie zaawansowania biegowego” – lekkoatleci „Znicza” Biłgoraj, członkowie stowarzyszenia „Biłgoraj biega”, sztangiści „Znicza” Biłgoraj oraz wszyscy, którzy zdecydowali się sprawdzić swoją formę podczas biegu ulicznego. Jak co roku we wspólnej zabawie nie mogło zabraknąć piłkarzy Łady 1945 Biłgoraj, którzy piątkowy bieg potraktowali jako rozgrzewkę przed treningiem.

Na mecie zlokalizowanej na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji na wszystkich uczestników czekały gorące kiełbaski oraz losowanie upominków i nagród, w tym nagrody głównej, jaką był rower górski.

Foto: bilgorajska.pl, bilgoraj.com.pl